Daiga Svarena – 3.līmeņa sertificēta numeroloģe
Cik sevi atceros, vienmēr esmu meklējusi atbildes uz tādiem jautājumiem, kurus citi pat nemēdza sev uzdot: Kas es esmu? Kāpēc es esmu? Ko es daru šajā pasaulē?  Biju tāds sevī noslēdzies grāmatu tārpiņš. Ja apkārtējiem viss likās pašsaprotami un vienkārši, tad man vajadzēja it visā izurbties līdz pašai saknei un atrast kaut ko jaunu un nesaprotamu (tas jau tas interesantākais), uz ko vēlāk meklēt atbildes. Un tad, kad nezināmais beidzot tiek atšifrēts – tad ir tāds prieks un gandarījums!
Meklējot atbildes uz dažādiem jautājumiem, esmu apmeklējusi vairākas ezotēriskās skolas, ir iegūtas zināšanas un sakrāta pamatīga kaudzīte ar sertifikātiem. Esmu Reiki meistars, esmu pabeigusi Astroloģijas skolu un pat divas Dziednieku skolas. Apmeklējusi vairākus ar ezotēriku saistītus kursus un seminārus.  Praktiski no ļoti daudz kā pa druskai. Kad ir „āķis lūpā”, gribas uzzināt vairāk. No visa apgūtā  ikdienā regulāri pielietoju Simorona metodes, sekoju Saules un Mēness dienām, patīk strādāt ar svārstiņu, rītos vilkt Eņģeļu kārti dienai un griezties pa tibetiešu modei… Un pats svarīgākais – numeroloģija.  Šķiet, ka bez tās nemaz dzīvot nevaru. Cauru dienu skaitļi un cipari, skaitļi un cipari… (agrāk tos nemaz tā neievēroju) Un tas ir tik labi, ka var saprast valodu, ko tie runā, ko stāsta! Katru dienu tajos ieklausoties, dzīvot ir kļuvis vieglāk. Tieši ar numeroloģijas palīdzību esmu atradusi atbildes uz daudziem jautājumiem, kurus agrāk nevarēju atrisināt.
Lai gan numeroloģija mani interesē jau sen, nopietni ar to sāku nodarboties pēc pirmajiem numeroloģijas kursiem 2008.gadā. Acīmredzot vajadzēja tam nobriest. 2010.gada oktobrī iestājos tikko dibinātajā Latvijas Numerologu biedrībā. Tagad esmu sertificēta 3.līmeņa numeroloģe, esmu izstrādājusi  Numeroloģijas kursu programmu iesācējiem un arī tiem, kas ar Numeroloģiju ir jau saskārušies.  Programmas veidošanā izmantoju ne tikai numeroloģiskās, bet arī zināšanas astroloģijā un Taro.  Man ir bijuši un arī tagad ir lieliski skolotāji, paši labākie no visiem! Un to, ko viņi man devuši, cenšos nodot tālāk citiem.
Kontakti:
e-pasts: daigaija@gmail.com
tālr.: 26139886

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *