Lāsma Spāģe 2.līmeņa sertificēta numeroloģe

Sveiki, esmu Lāsma no Liepājas – esmu nogājusi nelielu dzīves ceļa gabalu, bet, lai jau ar pietiekami lielu sirdsmieru par sevi varētu teikt tik vienkārši un saprotami. Ir izspēlētas dažādas lomas – angļu valodas pedagogs, pedagoģijas doktorantūras studente, finanšu konsultants. Bet ir viens maģisks skaitlis, pie kura notiek pārmaiņas un tajā brīdī iekšējais spēks apvienojoties ar ārējiem notikumiem lika man beidzot saprast, ko tad es vēlos pati.

Numerologu biedrības pieteikumā, lai pamatotu savu vēlmi piepulcēties numerologu saimei, rakstīju, ka manas dzīves ceļa skaitlis ir 7, kura pirmais posms ir nezināmā izzināšana un pētniecība, bet otrais – ar apgūto dalīties ar citiem, jo personiskā pieredze ir apliecinājusi, ka numeroloģija ir izcils ikdienas instruments, gluži kā cilvēka „laika” (dzīves) apstākļu barometrs. Abi posmi ir bezgalīgi, ja pirmais ir neredzams citiem – turpinu apgūt numeroloģijas, arī astroloģiskās zinības un tautas dziesmu gudrības. Tad otrs –izpaužas ārēji un mākslinieciski, tik mana „ota” ir skaitļi. Rakstu (man patīk teikt „ciparoju”) numeroloģiskos portretus, jo tie palīdz cilvēkiem ieraudzīt sevi no malas, no dvēseles dziļuma, izprast savas rīcības motivāciju un redzēt savu attīstības virzienu. Ar skaitļu palīdzību iezīmēju cilvēka iespējamos „laika” apstākļus mēnešu un gadu formās, apstiprinu cik jaunās māmiņas ir viedas sava bērna vārdu, talantu un tālākās virzības izvēlē.

Cilvēki, kas vēršas pie manis, mani uzrunā, ir mana izpausme tam, ko pati esmu vēlējusies – esmu jauno tehnoloģiju piekritēja, uztveru elektronisko pastu, kā sava veida kristāla bumbu, jo rakstot savu vēlmi, cilvēks jau pats pietiekami skaidri izgaismo savu jautājumu, sakārto un ievibrē to, būdams savā vidē. Tādējādi liekā enerģija tiek izlādēta ar precīzi izraudzītu vārdu, kam var sekot skaista domforma, kuras formulējumā man palīdz skaitļi.

Raksti

Ilonas Balodes numeroloģiskais portrets

Kontakti

 lasma@e-liepaja.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>