Evija Bāre

←Atgriezties

2. līmeņa sertificēta numeroloģe

Vienmēr man ir gribējies saprast visu notikumu dziļāko būtību, jo tam, kas ar cilvēku notiek fiziskajā plānā, cēlonis meklējams Smalkajā līmenī. Sākumā ļoti daudz lasīju grāmatas, meklējot tur atbildes uz dažādiem dzīves jautājumiem, pēc tam sāku apgūt numeroloģiju, kam sekoja Rietumu un Vēdiskā astroloģija, Taro, rūnas, litoterapija, dziedniecība un citas garīgās mācības. Savas zināšanas nemitīgi papildinu un apgūstu ko jaunu, jo nostājoties uz Zināšanu ceļa saproti, ka viena mācība aizved pie nākošās un tā joprojām – tās visas ir ļoti saistītas savā starpā un papildina viena otru. Šis ceļš ir bezgalīgs un ar vienu dzīvi nepietiek, lai to visu apgūtu. Savā darbā apvienoju vairākas mācības, meklējot tajās likumsakarības.

Numeroloģija kalpo kā instruments sevis izprašanai. Cilvēks uz Zemes nāk kā gars pieredzes meklējumos, lai meklētu un izprastu savu dziļāko būtību, sevi pašu un savas dzīves misiju. Tomēr sabiedrība uzliek savus nosacījumus, kuros jāmāk iekļauties, tādējādi cilvēks ļoti viegli var pazaudēt savu dvēselei paredzēto šīs dzīves misiju, aizmirstot, ka katram ir savs individuālais ceļš pa kuru jāiet, pat ja tas neatbilst sabiedrības uzstādījumiem.

Numeroloģija un citas ezoteriskās mācības ir apziņas paplašināšanas ceļš un pavadonis iekšējās transformācijas pasaulē, kas atklāj slēptos vēstījumus un paplašina Kosmisko redzējumu. Pareizi izprasta informācija dod sapratni un jaunas perspektīvas jebkurā neskaidrā situācijā. Šīs ezoteriskās mācības ir unikālas ar to, ka izprotot problēmu sakni un transformējot to savā apziņā, mums tas vairs nav jāpiedzīvo fiziskajā līmenī kā dažāda veida problēmas un nepatikšanas – līdz ar to apziņa tiek pacelta augstākā attīstības līmenī. Sevi ieraudzīt tādu, kāds esi, vajag drosmi, un vēl lielāku gribasspēku mainīt sevi.

Sertifikācijas darbs:
- Ģirta Ķestera numeroloģiskā analīze.

Raksti:
- Karmas skaitlis 10

Kontakti:
evija.bare@inbox.lv

←Atgriezties