Maģiskie talanti.

←Atgriezties

Tulkojums no krievu valodas

Katram skaitlim ir savas spējas arī maģijā. Tas mums atver sava veida „vārtus”, caur kuriem var iekļūt kopējā informācijas telpā, uzzināt daudz par mūsu pagātni un nākotni, kā arī ietekmēt tagadni.

Starp visiem skaitļiem tikai vieninieks savu mērķu sasniegšanai spēj izmantot praktiski visus maģijas veidus. Bet vislabāk Cilvēkam – Vieniniekam izdodas uzlādēt ūdeni, produktus, apģērbus gan ar pozitīvo, gan negatīvo enerģiju. Viņš spējīgs „nolasīt” papildus informāciju no fotogrāfijām, vēstulēm, personīgām lietām.

Divnieks – pats vienkāršākais pāra (sieviešu) skaitlis, nes uzplaukuma sievišķo enerģiju. Cilvēks Divnieka ietekmē piesaistīts materiālajām tradīcijām. Viņam vislabāk padodas burvestības sakarā ar naudu un panākumiem karjeras augšupejā.

Cilvēks – Trijnieks – pats lielākais kontaktētājs un orators. Viņam vislabāk padodas sava veida sazvērestības. Viņi prot arī lieliski izmantot Vētras stihiju. Lauki un pļavas, pa kurām staigā mākoņu pavēlnieks – labākā vieta, lai izteiktu savas vēlēšanās un aktivizētu savu intuīciju. Vēl viens Trijnieka zirdziņš – sarunas pa telefonu. Un arī balsij parasti piemīt magnētiskas vibrācijas. Pārliecināt vienalga kuru par vienalga ko Trijniekam ir nieka lieta.

Četrinieks – maģijas pretinieks. Četrinieks simbols – krusts ir reliģijas vai savas intuīcijas pielūgšana. Vienīgais, kas Četriniekam ir patīk – zīlēšana. Viņš ļoti vēlas nolaist aizkaru uz nākotni un, pateicoties savai lieliskajai intuīcijai, Četrinieka prognozes piepildās par 80 procentiem. Bez tam Četrinieki pēc numeroloģiskās kartes ir teicami psihologi. Lai sasniegtu savu mērķi, viņi vēro cilvēkus, klusi noslēpušies savā aliņā.

Piecnieks – Mīlestības skaitlis. Bet kāda maģija vislabāk padodas cilvēkam ar karstu sirdi? Protams, ka mīlestības maģija. Tieši šajā jomā viņi var gūt pašus apbrīnojamākos panākumus. Un vēl Piecniekiem no dabas piemīt spēcīga enerģētika un tam atbilstošas līdera spējas. Piecnieks spējīgs arī uz tādiem varoņdarbiem, kā aizraut apkārtējos cilvēkus ar savu ideju, ar vilinošām perspektīvām un lozungiem visus pārliecināt un vest sev līdz.

Sešnieks – Viņam ir talants zīlēšanā ar Taro kārtīm, rūnām, pareģošanā pēc rokas līnijām. Tas ir, ar visiem maģijas veidiem, kur vajag iegaumēt, pārstrādāt un sasaistīt kopā lielu daudzumu kombinācijas. Sešnieka trumpji ir loģika, cipari un uzmanības pievēršana sīkumiem.

Septiņnieki – Var sekmīgi gūt panākumus visos rituālos, kas saistīti ar dabas parādībām: vētru, pērkonu, zibeni, Saules ausmu un rietu, jaunu un pilnu mēnesi. Vēl septiņnieka zirdziņš – talismani un amuleti ar dārgakmeņiem. Ja jūs no cilvēka – septiņnieka saņemat dāvanā rotas lietu kopā ar dažiem labiem vārdiem, tad šī lieta tuvākajā laikā jums atnesīs laimi.

Astoņnieks. Šī enerģija – pati mistiskākā. Zīlēt, pareģot, uzzināt likteni pēc zvaigznēm – šeit pa spēkam ir jebkura burvestība. Bet īpaši Astoņnieki izceļas ar mājas maģiju. Jau tikai ar savu atrašanos dzīvojamā telpā viņi var to pasargāt no visām nepatikšanām.

Deviņi. Lai maģija būtu veiksmīga, vajag precīzi iezīmēt mērķi. Piemēram, „vēlos, lai rīt ap sešiem vakarā pie mājas piebrauktu „princis” baltā mašīnā”. Tikai neaizmirstiet šajā brīdī iziet uz ielas, citādi palaidīsiet garām savu laimi. Vēl Devītnieki apveltīti ar dziedināšanas spējām. Ar rokām var noņemt galvas sāpes un diagnosticēt slimības.

←Atgriezties