Mīlestības lietas.

←Atgriezties

Tulkojums no krievu valodas

Dvēseles skaitli jeb Sirds skaitli aprēķina skaitot cilvēkam dotā vārda un uzvārda līdzskaņu summu.

Aprēķināt savu Dvēseles skaitli var izmantojot Alfabētu

Šoreiz par attiecībām īsi pēc Dvēseles jeb Sirds skaitļa!

Cilvēks ar Sirds skaitli 1 mīl dziļi. Kad viņam atbild ar pretmīlestību, un partneris atbilst Vieniniekam tik svarīgajiem pievilcīguma, prāta un individualitātes standartiem, mīlestības sakars būs ilglaicīgs. Taču lepnums, cieņa un atturība var neļaut Vieniniekam atzīt vai parādīt rīcībā savu romantismu. Dēļ savas atturības Vieninieks var izskatīties auksts un atsvešināts. Viņš mīl dziļi, bet tai pašā laikā noteikti grib būt ģimenes galva, kaut kam mazākam viņš nepiekritīs.

Cilvēks ar Sirds skaitli 2 mīlestībā ir maigs un uzmanīgs, baidoties apvainot partneri vai viņam neiztapt, dod pat pārāk daudz. Divnieks ir ļoti atkarīgs no uzslavas un atzinības no partnera puses un viegli aizvainojas, ja to kritizē, reizēm parāda savu ātro dabu — asi izsakās, kad viņu aizskar vai kad viņš jūtas nelaimīgs. Viņš ir sabiedrisks un nemīl palikt vienatnē. Mīlestība Divniekam ir vienkārši nepieciešama.

Cilvēks ar Sirds skaitli 3 vienmēr romantisks, vienmēr iemīlējies un bezgala augstsirdīgs savā mīlestībā. Trijnieks — apburošs partneris, bet var sākt atdzist, kad apbrīna un maigās jūtas kļūst ikdienišķas. Viņa pārliecība par sevi veidojas no partnera atzinības, bet sagrautu mīlestību viņš atceras ilgu laiku.

Cilvēks ar Sirds skaitli 4 mīlestībā ir nopietns, sirsnīgs un uzticams. Mājas un ģimene Četriniekam dod vēlamo pārliecības sajūtu par nākotni. Viņš netiecas pēc romantikas mīlestības glāstos, bet rūpējas par savu partneri un grib, lai tas ar viņu dalītu ikdienas intereses. Lieka sentimentalite viņu mulsina.

Cilvēks ar Sirds skaitli 5 apbrīno pretējo dzimumu un vēlas gan mīlestību, gan draudzīgas attiecības, taču pēc sava rakstura viņš ir ne pārāk «mājas» cilvēks. Ja Piecnieku piesaista pārāk spēcīgi vai ierobežo attiecībās ar mīļoto cilvēku, viņš kļūst nemierīgs un sāk meklēt pārmaiņas, brīvību un dažādību draudzīgā saskarsmē un sabiedriskajā dzīvē. Laulībā viņš parasti uzvedas kā labs biedrs, nevis nopietns partneris.

Cilvēks ar Sirds skaitli 6 ir ideālists mīlestībā un romantiskajās attiecībās. Būdams ļoti aizbildniecisks, pat privātīpašniecisks, viņš mīļoto cilvēku pārslogo ar uzmanību, dāvanām un mīlestības apliecinājumiem. Sešnieks savam partnerim cenšas dot labāko no tā, ko dzīve var piedāvāt, bet pretī prasa pretmīlestību un pateicību. Viņam nepieciešams zināt, ka viņu mīl un novērtē. Viņš izbauda mīlestības jūtas, bet pieprasa pateicību un apbrīnu.

Cilvēks ar Sirds skaitli 7 pēc dabas ir stoiķis un var dzīvot bez daudz kā, tai skaitā arī mīlestības. Septiņnieks draudzībā un mīlestības sakaros ir ļoti izvēlīgs un atzīst tikai to, kas tuvs viņa pilnvērtības standartiem. Kad viņš beidzot atrod sev partneri, tad viņa mīlestība izrādās dziļāka, spēcīgāka un ilgstošāka, nekā varēja gaidīt, ņemot vērā viņa mierīgās, ieturētās un pat aukstās uzvedības manieres.

Cilvēks ar Sirds skaitli 8 dzīvo lielu un svarīgu darījumu pasaulē. Astoņnieks sev meklē stipru un spējīgu partneri un grib, lai tas būtu tikpat ambiciozs. Citos cilvēkos viņam nepatīk vājums un rakstura trūkums. Viņš prot mīlēt, taču bieži izrādās pārāk aizņemts ilgstošām romantiskām attiecībām.

Cilvēks ar Sirds skaitli 9 līdzjūtīgs, romantisks un viegli iespaidojams, jūtīgs pret citu cilvēku labo gribu un mīl saņemt atzinību par saviem labajiem darbiem. Devītnieks reizēm tik ļoti vēlas būt «savējais» starp draugiem, ka aizmirst par savu personīgo dzīvi. Atradis savu patieso mīlestību, viņš izrādās lielisks mīlētājs un uzticams draugs.

Sirds Vēlēšanās — tas ir tas, kas jums ir īpaši jauki. Izprotiet visu tās ietekmes spēku uz savu dzīvi un sekojiet tai, lai kāds arī nebūtu jūsu Liktenis un talanti. Mierīgi pameditējiet un ieklausieties, ko tā jums saka. Ienesiet šo garīgo saiti visā, ko darāt.

←Atgriezties