Numeroloģija un pareģošana.

←Atgriezties

Tulkojums no krievu valodas

Ar numeroloģijas palīdzību var uzzināt arī cilvēka likteni. Praktiskai lietošanai ir izstrādāti vienkārši paņēmieni, kas ļauj katram cilvēkam atrast atbildes uz jautājumiem, kas viņus satrauc.

Ja runa ir par tuvāko nākotni, tad tiek izmantoti skaitļi no 1 līdz 9. Ar to palīdzību var uzzināt perspektīvas – ne vairāk kā mēneša ietvaros – kādā svarīgā lietā, kuru jūs jau esat uzsākuši, nevis tikai iecerējuši. Uzdodamajam jautājumam jābūt maksimāli konkrētam, izejot no jūsu reālās situācijas uz doto brīdi.

Piemēram, meklējot līgavaini, nevajag jautāt: “Kad es apprecēšos?”, jo saņemtā atbilde droši vien būs tālu no realitātes. Ja jūs ar kādu jau satiekaties, tad var jautāt: “Vai N mani bildinās?”. Jo konkrētāks jautājums, jo konkrētāku atbildi jūs saņemsiet.

Un tagad – prakse!

Sagatavojiet 9 mazas zīmītes, uzrakstiet uz tām ciparus no 1 līdz 9 un ielieciet kādā cepurē.

Sakoncentrējieties uz jautājumu un, neskatoties, izvelciet vienu lapiņu. Skaitlis uz tās arī būs atbilde uz jūsu jautājumu.

Šifrētās informācijas nozīme:

1. Lieta, par kuru iet runa, ir pilnīgi reāla. Tā var dot aizsākumu jaunam virzienam jūsu dzīvē, izmainot jau esošos apstākļus.

2. Var gadīties, ka jums būs jāizvēlas no diviem iespējamiem variantiem, kas aizkavēs jūsu lietas realizēšanos. Iespējams, ka tas, par ko jūs jautājat, pieprasīs no jums iet pa naža asmeni, ar grūtībām noturot līdzsvaru. Tādēļ vispirms vajadzētu sev nodrošināt stabilāku stāvokli.

3. Jums ir labas perspektīvas realizēt to, ko gaidāt. Lietu, par kuru ir runa, jūs uzsākāt sekmīgi, un tālāk tā attīstīsies pati. Lai paātrinātu lietas noslēgumu, jums jāparāda arī sava neatlaidība.

4. Ja jūs jautājat par kaut ko, kas bija izvests no pierastā līdzsvara (piemēram, jūs saslimāt un gribat zināt, vai tuvākajā laikā veselība uzlabosies, vai jūs ar kādu esat sastrīdējies), tad cipars 4 nozīmēs situācijas stabilitāti. Ja runa ir par to, kam ir jāattīstās (piemēram, vai jūs saņemsiet jauno amatu), tad cipars 4 apzīmēs sastingumu un atlikšanu. Taču tas nenozīmē kategorisku “nē”, jums tikai vajadzēs pagaidīt.

5. Jūsu lietā var notikt negaidīts pavērsiens, pie kam visdrīzāk uz slikto pusi. Katrā gadījumā pašreizējais stāvoklis tiks sagrauts. Iespējami kādi zaudējumi, plānu noraušana, negaidītas šķiršanās. Cipars 5 var brīdināt par iespējamu nesaprātīgu rīcību vai darbību afekta stāvoklī, kuru vēlāk nožēlosiet.

6. Jūsu lieta virzīsies uz priekšu gludi, un jūs bez šķēršļiem varēsiet sasniegt vēlamo. Pie kam rezultāts būs samērojams ar to, cik spēkus vai līdzekļus jūs iztērējāt. Iespējami kādi notikumi, kas saistīti ar jūsu ģimeni vai jūsu braucienu. Nav izslēgts, ka jums vajadzēs izdarīt kādu izvēli vai ar kādu iesaistīties partnerattiecībās.

7. Jums būs jāpārvar grūtības, pielietojot dažādas viltības, vai kādu laiku jāpaliek nenoteiktā stāvoklī. Ja jūs jautājat par kādas uzsāktas lietas rezultātu, tad visdrīzāk tas būs mazāks par iztērētiem spēkiem un līdzekļiem. Iespējams, panākumi būs tikai daļēji, bet pretī saņemsiet vērtīgu pieredzi.

8. Esošā situācija attīstīsies paātrinātos tempos vai ar divkāršu spēku. Jūs varat iegūt vērtīgas zināšanas un iemaņas, saņemt balvu par savām pūlēm vai nopelnīt naudu. Bet ja jūsu nodomi bija negatīvi, tad sods būs divkāršs.

9. Lieta virzās uz noslēgumu, drīz jūs saņemsiet rezultātu, kurš var būt gan labs, gan slikts. Lai lieta noslēgtos veiksmīgi, nepieciešama uzmanība un piesardzība. Galvenais tagad nav ārējie notikumi, bet iekšējais saturs tam, ko jūs darāt, vai jūsu iekšējais stāvoklis – kā emocionālais, tā fiziskais.

←Atgriezties