LNB lekciju telts programma Laika Rata pieturā 2021

07. augustā

11:00 līdz 17:00

Aija Stabiņa

Sertificēta numeroloģe (3. līmeņa sertifikāts “Profesionāls – sertificēts numerologs”).

Arkānu šahs

Sevis izzināšanas spēle. Šajā spēlē profesionālu meistaru vadībā var iziet cauri savas dzīves svarīgākajām temām, apskatot to dažādos aspektus – iedomātas problēmas, reālas problēmas, lomu ģimenē, jomu, kurā var vislabāk nopelnīt utt. Spēlei nav vecuma ierobežojuma.

Spēle ilgst aptuveni 3 līdz 15 minūtes.

11:30 līdz 12:30

Velga Ekure

Sertificēta numeroloģe (3. līmeņa sertifikāts “Profesionāls – sertificēts numerologs”). Desmit gadus praktizē klasisko numeroloģiju. Interesējas un saskata saskarsmi ar psiholoģiju, astroloģiju, arī cita veida numeroloģijām un zināšanu avotiem

Ko par tevi stāsta tavs vārds

Ar Vārdu, vārdiem izsakām sajūtas un domas, aprakstām, ko redzam utt. Tātad vārds nes informāciju, apzināto informāciju. Neapzināto informāciju par pašu vārdu nolasām caur cipariem.

Cilvēka vārds – pirmās ziņas par viņu.

Lekcijā ieskatīsimies Vārda būtībā, kuru atklāj cipari. Un padomāsim par tā nozīmi mūsu dzīvē, sākot no prātīgas vārda ielikšanas jaundzimušajiem līdz iespējamā domubiedra atpazīšanai.

13:00 līdz 14:00

Līga Elizabete Balode

Sertificēta numeroloģe (2. līmeņa sertifikāts “Sertificēts numerologs”), taroloģe. Konsultējot klientus, izmanto arī socionikas un rūnu zinības, pielieto svārsta tehnikas un astroloģijas zināšanas, sievietespasaule.lv eksperte

Cipari un smalkmateriālā pasaule

Mēs bieži vien pat neaizdomājamies par to, ka “nejauša” ieskatīšanās pulkstenī vienā un tai pašā laikā jau kuro dienu pēc kārtas kaut ko varētu nozīmēt, ka tādā veidā smalkmateriālā pasaule mēģina ar mums komunicēt, nodot kādu ziņu. Par to, kā numeroloģiju izmantot sadzīves situācijās, kā saņemt atbildes uz saviem ikdienas jautājmiem, ko vēstī cipari mums apkārt – par to šajā lekcijā.

14:00 līdz 15:30

Kitija Bite

2. līmeņa “Sertificēts numerologs” sertifikācijas darba aizstāvēšana. Konsultācijās izmanto taro kāršu, svārsta tehnikas un regresijas tehnikas zināšanas.

Čeri nozīmīgākie periodi cilvēka dzīvē

Katra cilvēka dzīvē var aprēķināt svarīgos uzdevumus, mācībstundas, izaicinājumus un problēmu risināšanas metodes. Četru dzīves periodu metode ir ilglaicīgās prognozēšanas metode, kas var sniegt izpratni par katru no dzīves posmiem un iegūt maksimālu labumu.

Seminārā: ciparu pamatnozīme; četru dzīves periodu noteikšana, ciparu aprēķināšana. Sertifikācijas darba “Četri dzīves periodi Latvijas Valsts prezidentu dzīvē” aizstāvēšana.

15:30 līdz 16:30

Aija Stabiņa

Sertificēta numeroloģe (3. līmeņa sertifikāts “Profesionāls – sertificēts numerologs”). Autore, konsultējoša meistare, mentore.

Kā praktiski pielietot numeroloģiju

Vienkāršas un ģeniālas lietas numeroloģijā cilvēkiem bez priekšzināšanām. Īsas formulas, kuras atver plašu informāciju. Numeroloģija ir zinātne, kura atbild uz visiem jautājumiem, varbūt arī tev ir ko pajautāt? Sarunas beigās individuāla ekspresprognoze katram.

17:00 līdz 19:00

Inguna Balgalve

Sevis pilnveidošanas centra “Ra-kursi” vadītāja. Latvijas Numerologu biedrības dibinātāja.

Sertificēta numeroloģe (3. līmeņa sertifikāts “Profesionāls – sertificēts numerologs”) un astroloģe, sertificēta japāņu holistiskās dziedināšanas sistēmas Jyn Shin Jyutsu (JSJ) praktiķe, lektore.

Kopīgais un atšķirīgais pirms un pēc 2000. gada dzimušajiem

Sabiedrību šobrīd nosacīti var iedalīt piecās grupās ar atšķirīgu pasaules redzējumu un vērtību sistēmu. Tas bieži rada neiecietību vienam pret otru. Tāpēc saruna būs par to, kā atpazīt un sadarboties savā starpā atšķirīgi domājošajiem.

8. augusts

10:30 līdz 12:30

Inguna Balgalve

Sevis pilnveidošanas centra “Ra-kursi” vadītāja. Latvijas Numerologu biedrības dibinātāja.

Sertificēta numeroloģe (3. līmeņa sertifikāts “Profesionāls – sertificēts numerologs”) un astroloģe, sertificēta japāņu holistiskās dziedināšanas sistēmas Jyn Shin Jyutsu (JSJ) praktiķe, lektore.

JAUNUMS!

JSJ – Japānas ķermeņa atveseļošanas tehnika ar pieskārienu

Laba veselība ir dzīves pamats. Laikā, kad pasaule kļūst arvien piesārņotāka, aktuālāks kļūst jautājums par iespēju ilgāk saglabāt labu veselību. Gribu jūs iepazīstināt ar Latvijā nesen ienākušu Japānas holistiskās ķermeņa atveseļošanas metodi, kas balstīta uz trīsvienības enerģiju, kura atbild par orgānu darbošanos ķermenī. Vācijā un vēl citās Eiropas valstīs šo metodi izmanto slimnīcās kā vienu no rehabilitācijas veidiem.

12:30 – 14:00

Vineta Riekstiņa

Sertificēta numeroloģe (3. līmeņa sertifikāts “Profesionāls – sertificēts numerologs”), astroloģija, taro, svārsta tehnikas, rūnas, cilvēka dizains, Jyn Shin Jyutsu (JSJ – japāņu holistiskās dziedināšanas sistēma); sevis pilnveidošanas centra “Ra-kursi” lektore.

Ko pēc dzimšanas datuma var pateikt par cilvēka veselību

Cilvēki bieži uzdod jautājumu, vai liktenis tiešām ir iepriekš nolemts, ko nekādi nevar mainīt? Par to, ko un cik lielā mērā var mainīt, ir diskutējams jautājums, bet tas, ko noteikti var izmainīt – tā ir katra personiskā attieksme – pret sevi, citiem un savu likteni arīdzan. Mūsu dzimšanas datums atklāj to, ar kādām attieksmēm mēs dzīvojam, un kas būtu jāmaina, lai saglabātu veselību. (Pēc JSJ principiem – Japānas ķermeņa atveseļošanās tehnikas ar pieskārienu).

14:00 līdz 16:00

Inguna Balgalve

Sevis pilnveidošanas centra “Ra-kursi” vadītāja. Latvijas Numerologu biedrības dibinātāja.

Sertificēta numeroloģe (3. līmeņa sertifikāts “Profesionāls – sertificēts numerologs”) un astroloģe, sertificēta japāņu holistiskās dziedināšanas sistēmas Jyn Shin Jyutsu (JSJ) praktiķe, lektore.

Kā notiek garīgā pamošanās un kas mainās cilvēka dzīvē pēc tās

Ielūkosimies Rērihu biedrības atstātajā mantojumā, kur ir definēts ar ko atšķiras garīgi pamodies cilvēks no parastā sistēmas cilvēka. Pēc kādām pazīmēm var saprast, ka notiek šī garīgā pamošanās un kas seko pēc tam. Kā atšķirt vai cilvēks ir garīgi pamodies, vai tā ir tikai ilūzija par garīgo apskaidrošanos.

_________________________________________________________________________________________

LNBiedrība periodiski piedāvā dažādas meistarklases, kur ikvienam biedram ir iespēja papildus apgūt dažādas tēmas.

Tematiskās tikšanās ar numerologiem

Aicināts ikviens interesents!

No 2010. gada apskatītās tēmas ir bijušas:

– Prognozējošā numeroloģija. Četri dzīves periodi

– Dzimšanas dienas datumā iekodētie veselības riski un to cēloņi

– Sava individuālā gada aprēķināšana

– 2012. gads – numeroloģiskajā skatījumā

– Skaitļu sakralitāte Latviešu tradīcijās. Vieslektore Janīna Kursīte

– Seminārs par Jaunā laikmeta bērniem

– Tukšās rūtis matricā un ko ar to darīt?

– Praktiskā nodarbība konsultēšanā numerologiem

– Numeroloģija un profesijas atbilstība dzīvē

– Labākie datumi 2019. Gadā

– Trejdeviņi princips dzimšanas datu matricā

– Personīgā gada enerģētika un gada sadalījums ciklos

– Liktenī ierakstītie riski un kā ar to sadzīvot

– Karma dzimšanas datos

– Vārda informācija

– Saderība. Taronumeroloģija

– Dzimšanas datumu un apziņas līmeņu likumsakarības

– Dzīvju matrica

– Grafiki numeroloģijā

–Labākie datumi 2020. gadā

– Īstenais dzimtas arods

– Vārds

–Dzimtas saikne Pitagora matricā

-Draugs vau drauds

-Personības cipars un saderība

–Psiholoģiskie zemūdens akmeņi Pitagora matricā

-Kādu ceļu izvēlamies

-Formula Pitagora matricai no 36 un no 72 gadiem

-Jaunā laikmeta informatīvi enerģētiskais fons (pirms un pēc 2000. gada)

-Labākie datumi 2021. gadā

u.c.