Jaunākie semināri

Laika Rata pietura Evertos 2022

“Atgriezties pie sava autentiskā ES”

Latvijas Numerologu biedrības telts

1. dienas programma

11:00 līdz 19:00

Aija Stabiņa, Laila Paegle

Arkānu šahs

Sevis izzināšanas spēle. Šajā spēlē profesionālu meistaru vadībā var iziet cauri savas dzīves svarīgākajām tēmām, apskatot to dažādos aspektus – iedomātas problēmas, reālas problēmas, lomu ģimenē, jomu, kurā var vislabāk nopelnīt utt. Spēlei nav vecuma ierobežojuma.

Spēle ilgst aptuveni 3 līdz 15 minūtes.

11:00 līdz 19:00
Aija Stabiņa, Laila Paegle
Ciparu mešana

Ir jautājums. Vajadzīga atbilde? Divi metamie kauliņi to sniedz. Met, skaiti, iegūsti atbildi!

Pie mūsu meistariem būs pieejamas arī individuālās konsultācijas (lūdzu, interesēties Numerologu biedrības teltī), kā arī interesenti varēs saņemt kuponu, ko uzrādot, būs iespējams saņemt individuālu konsultāciju arī pēc pasākuma Evertos ar 30 % atlaidi.

11:00 līdz 11:30

Vineta Riekstiņa

Sevis pilnveidošanas centra “Ra-kursi” lektore, Latvijas Numerologu biedrības valdes locekle, sertificēta numeroloģe (3. līmeņa sertifikāts “Profesionāls – sertificēts numerologs”), japāņu holistiskās dziedināšanas sistēmas Jyn Shin Jyutsu (JSJ) praktiķe; pielieto astroloģiju, taro, rūnas, svārsta tehnikas, cilvēka dizainu.

V. Ekures grāmatas “Cilvēka vārds un numeroloģija” prezentācija

2021. gada nogalē tika izdota ilgi gaidītā Velgas Ekures grāmata “Cilvēka vārds un numeroloģija” (Apgāds “Zvaigzne ABC”), kas ir pirmais oriģināldarbs numeroloģijā latviešu valodā. Velga Ekure ir sertificēts numerologs, Latvijas Numerologu biedrības valdes locekle, viņa šai grāmatai veltījusi piecus gadus. Piedāvājam ieskatu šajā brīnišķīgajā grāmatā, kas var būt ne tikai kā aizraujoša lasāmviela, iepazīstot gan sevi, gan savus apkārtējos, bet arī var rosināt pārdomas.

11:30 – 13:00

Vineta Riekstiņa

Sevis pilnveidošanas centra “Ra-kursi” lektore, Latvijas Numerologu biedrības valdes locekle, sertificēta numeroloģe (3. līmeņa sertifikāts “Profesionāls – sertificēts numerologs”), japāņu holistiskās dziedināšanas sistēmas Jyn Shin Jyutsu (JSJ) praktiķe; pielieto astroloģiju, taro, rūnas, svārsta tehnikas, cilvēka dizainu.

Dzimšanas mēnesis un veselība

Cilvēks un daba nav atdalāmi, tā ir vienota sistēma, tādēļ arī, ja cilvēks dzīvo ar dabu vienā ritmā, tad jūtas vesels. Katru mēnesi Saule pāriet no vienas Zodiaka zīmes uz citu, gada laikā izejot cauri 12 Zodiaka zvaigznājiem. Atkarībā no tā, kurā zodiaka zīmē Saule atradās cilvēka dzimšanas brīdī, viņam var būt saasināta jutība attiecīgajās zonās ķermenī vai arī saasināta jutība kādā no orgāniem, par ko attiecīgā Zodiaka zīme atbild. Kā mēs varam izmantot Saules ikgadējo ceļu pa Zodiaka apli, lai uzlabotu savu veselību, par to šajā lekcijā.

13:00 līdz 15:00

Inguna Balgalve

Sevis pilnveidošanas centra “Ra-kursi” vadītāja. Latvijas Numerologu biedrības dibinātāja.

Sertificēta numeroloģe (3. līmeņa sertifikāts “Profesionāls – sertificēts numerologs”) un astroloģe, sertificēta japāņu holistiskās dziedināšanas sistēmas Jyn Shin Jyutsu (JSJ) praktiķe, lektore.

Kādam stresam ir pakļauts cilvēks, kurš dzimis konkrētā datumā

Dabā tā ir iekārtots, ka uz vienu un to pašu notikumu cilvēki reaģē atšķirīgi. Vieniem tas var patikt, otriem izsaukt stresu, bet citi var visā mierīgi noraudzīties bez emocijām. Pēc dzimšanas dienas datuma ir iespējams noteikt, kas cilvēkā var izraisīt stresu, un kuros orgānos ķermenī uzkrājas konkrētā stresa enerģija. Līdz ar to šie orgāni ir uzņēmīgāki pret dažādām infekcijām, kas izraisa saslimšanu. Ja cilvēks to zina, tad ir vieglāk rūpēties par savu labsajūtu.

15:30 līdz 16:30

Aija Stabiņa

Sertificēta numeroloģe (3. līmeņa sertifikāts “Profesionāls – sertificēts numerologs”). Autore, konsultējoša meistare, mentore.

Meistarklase. Atbildes uz konkrētiem jautājumiem

Vienkāršas un ģeniālas lietas numeroloģijā cilvēkiem bez un ar priekšzināšanām. Īsas formulas, kuras atver plašu informāciju. Numeroloģija ir zinātne, kura atbild uz visiem jautājumiem, varbūt arī tev ir ko pajautāt? Sarunas beigās individuāla ekspresprognoze katram.

17:00 – 18:00

Līga Elizabete Balode

Sertificēta numeroloģe (2. līmeņa sertifikāts “Sertificēts numerologs”), taroloģe. Konsultējot klientus, izmanto arī socionikas un rūnu zinības, pielieto svārsta tehnikas un astroloģijas zināšanas, sievietespasaule.lv eksperte

Saderības raksturojums pēc personālā cipara

Reizēm satiekam cilvēkus, ar kuriem attiecības veidojas viegli un bez negaidītiem pārsteigumiem. Savukārt  ar citiem šķiet, ka stiepjam kalnā Sīzifa akmeni, un tāpat nekas neizdodas. Kāpēc tā? Kā pavisam vienkārši un ātri noteikt, kas mūs sagaida ikdienas sadzīves, darba vai privātajās attiecībās ar cilvēkiem, ar kuriem sastopamies, kā uzlabot esošās attiecības, no kā censties izvairīties un ko akcentēt? Mēģināsim rast atbildes uz šiem jautājumiem.  

18:00 līdz 19:00

Kitija Bite

Sertificēta numeroloģe (2. līmeņa sertifikāts “Sertificēts numerologs”). Konsultācijās izmanto taro kāršu, svārsta tehnikas un regresijas tehnikas zināšanas.

Seksualitātes un garīguma balanss pāra attiecībās

Mums katram ir sava nepieciešamība pēc intīmām attiecībām: kādam vajag partneri visam mūžam, kāds bieži maina partnerus, bet citam seksualitāte atmostas tikai ar īsto partneri. Numeroloģiski var aprēķināt, kāds cilvēkam ir seksualitātes līmenis un nepieciešamība pēc garīguma; kāda ir garīguma ietekme uz seksualitāti individuāli un pārī.

2. dienas programma

10:30 līdz 12:30

Inguna Balgalve

Sevis pilnveidošanas centra “Ra-kursi” vadītāja. Latvijas Numerologu biedrības dibinātāja.

Sertificēta numeroloģe (3. līmeņa sertifikāts “Profesionāls – sertificēts numerologs”) un astroloģe, sertificēta japāņu holistiskās dziedināšanas sistēmas Jyn Shin Jyutsu (JSJ) praktiķe, lektore.

Dzimtas svētība vai sods numeroloģijā, Pitagora matricā

Dzīvē ir jomas, kur cilvēkam veicas, un viņam ir sajūta, ka tiek sargāts no debesīm, bet dažkārt mēdz būt, ka par kaut ko ir ļoti jācīnās, lai tas mums būtu. Par to runāsim šīs lekcijas ietvaros un noskaidrosim kā rīkoties, ja tomēr esam zaudējuši tiesības uz augstāko spēku atbalstu un palīdzību.

12:30 – 14:00

Vineta Riekstiņa

Sevis pilnveidošanas centra “Ra-kursi” lektore, Latvijas Numerologu biedrības valdes locekle, sertificēta numeroloģe (3. līmeņa sertifikāts “Profesionāls – sertificēts numerologs”), japāņu holistiskās dziedināšanas sistēmas Jyn Shin Jyutsu (JSJ) praktiķe; pielieto astroloģiju, taro, rūnas, svārsta tehnikas, cilvēka dizainu.

Cilvēka individuālais apziņas septiņu gadu attīstības cikls

Pēc cilvēka dzimšanas datuma, mēneša un gada var aprēķināt, ar kādām tēmām savā dzīves ceļā cilvēkam nāksies saskarties, lai gūtu dzīves pieredzi un augtu. Šīs tēmas ik pa septiņiem gadiem cikliski atkārtojas, tādējādi dodot cilvēkam iespēju pieaugt un nekāpt vairs uz ierastajiem grābekļiem, bet vai tas tā vienmēr notiek? Mēģināsim rast atbildes, kā dzīvot gudrāk.  

14:00 – 16:00 

Sarunas un diskusijas par tēmu “Garīgums ikdienas dzīvē, attiecībās un materiālistiski domājošajā sabiedrībā”

Diskusiju vadīs: Inguna Balgalve

Ļoti bieži cilvēkiem, uzsākot savu garīgo attīstības ceļu, dzīvē sāk notikt pārmaiņas, kurām viņi nebija gatavi. Atbildēsim uz jautājumiem un skaidrosim, kāpēc tā notiek un kā labāk rīkoties šādos gadījumos kopīgā sarunā.

_________________________________________________________________________________________

LNBiedrība periodiski piedāvā dažādas meistarklases, kur ikvienam biedram ir iespēja papildus apgūt dažādas tēmas.

Tematiskās tikšanās ar numerologiem

Aicināts ikviens interesents!

No 2010. gada apskatītās tēmas ir bijušas:

– Prognozējošā numeroloģija. Četri dzīves periodi

– Dzimšanas dienas datumā iekodētie veselības riski un to cēloņi

– Sava individuālā gada aprēķināšana

– 2012. gads – numeroloģiskajā skatījumā

– Skaitļu sakralitāte Latviešu tradīcijās. Vieslektore Janīna Kursīte

– Seminārs par Jaunā laikmeta bērniem

– Tukšās rūtis matricā un ko ar to darīt?

– Praktiskā nodarbība konsultēšanā numerologiem

– Numeroloģija un profesijas atbilstība dzīvē

– Labākie datumi 2019. Gadā

– Trejdeviņi princips dzimšanas datu matricā

– Personīgā gada enerģētika un gada sadalījums ciklos

– Liktenī ierakstītie riski un kā ar to sadzīvot

– Karma dzimšanas datos

– Vārda informācija

– Saderība. Taronumeroloģija

– Dzimšanas datumu un apziņas līmeņu likumsakarības

– Dzīvju matrica

– Grafiki numeroloģijā

–Labākie datumi 2020. gadā

– Īstenais dzimtas arods

– Vārds

–Dzimtas saikne Pitagora matricā

-Draugs vau drauds

-Personības cipars un saderība

–Psiholoģiskie zemūdens akmeņi Pitagora matricā

-Kādu ceļu izvēlamies

-Formula Pitagora matricai no 36 un no 72 gadiem

-Jaunā laikmeta informatīvi enerģētiskais fons (pirms un pēc 2000. gada)

-Labākie datumi 2021. gadā

Ko par tevi stāsta tavs vārds

Cipari un smalkmateriālā pasaule

Čeri nozīmīgākie periodi cilvēka dzīvē

Kā praktiski pielietot numeroloģiju

Kopīgais un atšķirīgais pirms un pēc 2000. gada dzimušajiem

Ko pēc dzimšanas datuma var pateikt par cilvēka veselību

Kā notiek garīgā pamošanās un kas mainās cilvēka dzīvē pēc tās

-Labākie datumi 2022. gadā

u.c.