Noderīgi

 Raksti

Dzimšanas kvadrāts

Terminoloģija

Cilvēka dzimšanas datu nozīme PITAGORA NUMEROLOĢIJĀ

 

Jānis Kalniņš
Dzimšanas brīža datums, mēnesis, gads 
25 (datums) 03 (mēnesis) 1951 (gads) => 2+5+0+3+1+9+5+1=26=>2+6=8 (Dzīves Ceļa cipars)

Kādu informāciju par cilvēku sniedz viņa dzimšanas dati?

 

  1. Dzimšanas dienas datums – rakstura īpašības, kādas mums piedēvē un redz apkārtējie cilvēki, bet tas nebūt nenozīmē, ka mēs tādi esam. Uzvedības stils.
  2. Dzimšanas dienas mēnesis – Uzvedības motivācija. Sajūtu stāvoklis, kas ļauj mums justies novērtētiem un vajadzīgiem.
  3. Dzimšanas dienas gads – Cilvēkus, kurus mēs izvēlamies par saviem draugiem, jo viņu dzīves vērtību kritēriji sakrīt ar mūsu vērtību kritērijiem. Cipari, kas veido gada skaitli, parāda tās rakstura īpašības, kādas mēs gribam redzēt apkārt esošajos cilvēkos. Draugus mēs varam izvēlēties, bet radi ir radi, tāpēc ne vienmēr ar radiniekiem izveidojas labas attiecības. Tas ir ļoti labi novērojams skolas laikā.
  4. Dzīves ceļa cipars – enerģijas veids un rakstura iezīmes, kas cilvēkam dzīves laikā būs dominējošās. Izejot no šī cipara enerģijas, cilvēks nosaka savas dzīves prioritātes un mērķus.
  5. Cilvēka vārds – tam cilvēka dzīvē ir divas nozīmes. Pirmā nozīme – kā pats cilvēks sadzīvo un jūtas ar šo doto vārdu (tas ir atkarīgs no tā vai cilvēka vārda cipari ir harmonijā vai disharmonijā ar viņa dzimšanas datiem). Otra nozīme – kā apkārtējā sabiedrība uztver un izturas pret šī vārda skaņas vibrācijām, būtiski, jo sabiedrība nepazīst pašu cilvēku, bet tā uztver vārda skanējumu, kas tāpat kā jebkura cita skaņa izsauc cilvēkā sajūtas un emocijas. Tāpēc nereti var dzirdēt, ka par viena vārda īpašniekiem saka, ka visi viņi ir gandrīz līdzīgi pēc rakstura vai uzvedības. Tomēr tas ir tikai virspusējs spriedums.
  6. Cilvēka uzvārds – piešķir cilvēkam pārmantoto dzimtas enerģiju, kura ir veidota un kopta no paaudzes paaudzē. Parasti cilvēkam lielā mērā piemīt šīs dzimtas spēcīgākās pozitīvās un arī negatīvās īpašības.
  7. Numeroloģijas matrica – Numeroloģijas matricā esošo ciparu daudzums katrā rūtiņā nosaka cilvēkam piemītošo konkrētā cipara raksturojošās enerģijas daudzumu.

Piemēram: 1.rūtiņā – līdera iezīmes, 2.rūtiņā – pacietības potenciālu,3. – ātrumu, kādā cilvēks spēj uztvert informāciju utt.

————-Raksts tiks papildināts———————–