Grāmatas krievu valodā

Klasiskā numeroloģija. Par ko stāsta vārdi un datumi
gkv01Mūsu vārds un dzimšanas datums satur ārkārtīgi sīku informāciju par jūsu talantiem, nosliecēm un likteni. Par ko kļūt? Ko darīt? No kā izvairīties? Numeroloģiskā analīze parādīs jums jūsu unikālo ceļu uz panākumiem un garīgo izaugsmi. Šī grāmatā balstās uz autora Džuno Džordana (1884-1984) 50 gadus ilgo pieredzi, kurš personīgi mācījies pie diviem „Pitagora zinātnes par skaitļiem” pamatlicējiem.


 Numeroloģija Skaitļu maģiskais spēks
gkv02Numeroloģija – tā ir ne tikai zinātne par skaitļiem, tā ir zinātne par dzīvi un cilvēcisko vērtību dinamiku. Tā ir vienkārša un pieejama. Jebkurš cilvēks, kurš prot izpildīt elementāras darbības, spējīgs sastādīt savu pilnu numeroloģisko karti. Numeroloģija ļaus jums ieskatīties jūsu nākotnē, atklās būtību cikliskajiem procesiem, kuri pārvalda jūsu karjeru, personīgo dzīvi. Numeroloģija – tā ir zinātne par to, kā katram pašam sev palīdzēt, izzinot seno universālo gudrību.


 Šeit ir gudrība. Ja ir prāts, tad ņem vērā skaitli
gkv03Numeroloģija būtiski papildina mūsdienu priekšstatu par cilvēku. Dotajā grāmatā no šīs senās zinātnes pozīcijas tiek aplūkoti tādi jēdzieni, kā raksturs, intuīcija, talants, mentalitāte, veselības pamati, kā arī stāstīts par to, kas jādara, lai to visu pilnveidotu.


 Dzimšanas datums – atslēga uz cilvēka izprašanu
gkv04Līdz ar šo grāmatu, dārgo lasītāj, katrs no jums pirmo reizi gūs iespēju apgūt noslēpumaino numeroloģijas zinātni. No šī brīža jums būs saprotami likteņa viltīgo samezglojumu iemesli, jūsu varā būs pareģot ne tikai ģimenes noturību, vecāku un bērnu, līdzstrādnieku un radinieku savstarpējās attiecības, bet arī daudzas politiska rakstura parādības. Tas viss, pateicoties plašajai informācijai, kuru sevī nes cilvēka dzimšanas vai kāda notikuma datums.


Datumi un likteņi. Lielā numeroloģijas grāmata
gkv05Šis izdevums palīdzēs atrast atslēgu sevis un apkārtējās pasaules izprašanai, atklājot senākās zinātnes – numeroloģijas noslēpumus. Šī zinātne tūkstošgadu tumsā sevi tika pazaudējusi un mūsdienās atdzimusi no jauna. Senās Ēģiptes gaišreģu, Ķīnas filozofu un dziednieku zināšanas, atjaunotas, papildinātas un savienotas ar teoriju, kura izgājusi daudzus pētījumus un nemitīgi apliecinājusi sevi praksē.


 Numeroloģiskais horoskops
gkv06Grāmatā pieejamā formā tiek dota unikāla cilvēka dzīves harmonizācijas metodika, kas balstās uz individuālo numeroloģisko horoskopu, cilvēka enerģētikas izzināšana un veselības uzlabošana, cilvēku saderības noteikšana dažādās dzīves sfērās: biznesā, laulībā, darbā, draudzībā. Uz jebkuru jūs interesējošu jautājumu var gūt atbildes, izmantojot universālo savstarpējās sadarbības atslēgu, veselības un veiksmes kodu un skaitļu Mandalu. Grāmatas izstudēšana palīdzēs jums novērtēt sevi un savus tuviniekus, iemācīties enerģētiski mijiedarboties ar cilvēkiem, būt harmonijā ar kosmiskajām vibrācijām un ritmiem, iegūt pieejamu un iedarbīgu paņēmienu savas dzīves korekcijai.


 Sakrālā skaitļu zinātne
gkv07Grāmata izklāsta sakrālās numeroloģijas pamatus – tā ir zinātne par reliģijās un mistiskajās zinātnēs iesaistīto skaitļu dziļākajām īpašībām. Grāmatā tiek izanalizēta katra skaitļa simboliskā daba, tā saikne ar senajām un mūsdienu kultūrām, Austrumu un Rietumu sakrālajām tradīcijām. Jūs uzzināsiet par akoliptisko „Zvēra Skaitli”, par skaitļu un upurēšanas sistēmu saikni mistērijās, par noslēpumainajām septiņnieka un devītnieka īpašībām, par kosmisko ciklu un pareģošanas likumībām, par skaitļu vibrāciju esamību cilvēka iekšējā alķīmijā, par sakrālo skaitļu izpaušanos Krievijas vēsturē.


 Maģisko ciparu noslēpumi
gkv08Kāpēc Vladimirs Putins uzvarēja vēlēšanās? Kas vieno Pēteri I, Katrīnu II un Borisu Jeļcinu? Kāda ir Nostradamusa patiesā seja un ko pareģojis mūks Avels?

Kāpēc tika nozagtas Stradivariusa vijoles? Ko sludināja papiruss par pasaules radīšanu? Kā patiesībā gāja bojā kreiseris „Varjags”? Vai varēja savādāk beigties Ledus kauja un cīņas pie Kurskas loka?…


 Zjurņajeva T.N. Skaitļu mandala – liktenis un karma
gkv09Grāmata, kas stāsta par skaitļu mandalu vai numeroloģisko horoskopu, palīdzēs labāk izzināt sevi un apkārtējo pasauli.

Šīs zināšanas mums dod cipari, kuri kopš dzimšanas brīža nosaka mūsu „es” un likteņa daudzpusību.  Aprēķinot savu skaitlisko mandalu, jūs dzīvi padarīsiet pilnvērtīgāku un laimīgāku.


 Vēdiskā numeroloģija
gkv10Šajā praktiskajā rokasgrāmatā tiek dota mācība par to, kā ar skaitļu ietekmes izprašana palīdz  izzināt raksturu, spējas, likteni, attiecības ar apkārtējiem u.t.t.


 Numeroloģija: Skaitļi un likteņi
gkv11Grāmatā uzzināsiet, kā skaitļi ietekmē likteni. Ar autora doto metodiku palīdzību varēsiet attīstīt intuitīvo īstenības uztveršanu, gūt pozitīvu pieredzi pat no nelabvēlīgiem dzīves apstākļiem un iemācīties stāties pretī visiem nākamajiem satricinājumiem. Plašam lasītāju lokam.


 Jaunās pasaules. Darbs ar skaitļu enerģijām
gkv12Šī grāmata ir autora iepriekšējās grāmatas „Debesu palīdzība” turpinājums. Visiem zināms, ka cilvēka dzīve sadalīta noteiktos dzīves ciklos. Autors dotajā darbā pietiekami detalizēti izskaidro katru atsevišķo ciklu, ņemot vērā skaitliskos parametrus.

Ar šīs grāmatas palīdzību jūs viegli izanalizēsiet savu dzīves ceļu, ņemot vērā dzimšanas gadu un datumu. Grāmatā doti praktiski padomi jūsu slēptāko vēlmju piepildīšanai.


 Praktiskā numeroloģija
gkv13Uzmanīgs ieskats Visuma kārtībā un apbrīnojamajā konfigurācijā, cilvēka dzīves analīze gara vēsturiskā periodā laikā pierāda, ka viss ir pakļauts skaitļu likumiem. Skaitļi atspoguļo principu, pēc kura iekārtota pasaule.


 Numeroloģijas noslēpumi
gkv14Šajā grāmatā tūkstoš gadus vecā numeroloģijas zinātne tiek aplūkota no jauna skatupunkta. Johans Heiss, sava žanra meistars, saista numeroloģiju ar zināšanām par kabalu, mitoloģiju un vēsturi. Grāmatas ilustrācijas parāda katra skaitļa raksturu.


 No numeroloģijas līdz ciparu analīzei
gkv15Šī grāmata satur pilnu versiju neatkārtojamai A.Aleksandrova – pazīstamā zinātnieka un pētnieka,  tēvzemes numeroloģijas tēva sistēmai. Aleksandrova metode ļauj uzmanīgi ielūkoties nākotnē, izprast noslēpumaino saikni starp cilvēku un viņa dzimšanas gadu.

Apgūstot numeroloģijas noslēpumus, jums parādīsies iespēja kļūt par īstu cilvēku tipu un raksturu vērtētāju; izzināt apslēptos likteņa mehānismus, kuri gan politiskos darbiniekus, gan uzņēmējus spēj uzcelt varas un furora virsotnēs.


Numeroloģijas maģija
gkv16Dotās grāmatas mērķis – parādīt, ka cilvēks parādās pasaulē vienas vai otrs Vibrācijas ietekmē ne jau gadījuma rakstura pēc, un gudrais Ārējais Saprāts izvēlas tādas Vibrācijas, kas var palīdzēt šo viņa misiju izpildīt.


Vēdiskā numeroloģija
gkv17Dotajā praktiskajā rokasgrāmatā tiek sasistematizēta gadsimtiem pārbaudītā mācība par skaitļu enerģiju un vārdu ietekmi uz cilvēka likteni, raksturu un spējām. Grāmatā sīki aprakstītas numeroloģisko vibrāciju attiecības ar ajūrvēdu, astroloģiju, tantriskajām un vēdiskajām psihotehnikām un pašrealizācijas praksēm. Šajā enciklopēdiskajā grāmatā tiek dotas unikālas astroloģiskās mantras, sanskrita, kā visuma nākamo notikumu, koda analīze, tiek pētīta skaitļu savstarpējā saikne ar čakrām, dārgakmeņiem un planetārajiem spēkiem, kuri izpaužas dievu un hierarhu tēlos.


 Vārda noslēpums
gkv18Cilvēka vārda nozīmi pētījuši astrologi, numerologi un psihologi, tam nolūkam izmantojot visdažādākās teorijas. Ja vēlaties zināt cilvēka vārda nozīmi, uzzināt tā saderību ar dzimšanas datumu, tēva vārdu un uzvārdu, tad jums būs noderīga grāmatā dotā informācija. Šeit savākti visprecīzākie skaidrojumi, tādēļ uzzināt vārda noslēpumu vairs nekādu grūtību nebūs. Turklāt ar šīs kataloga palīdzību jūs varēsiet izvēlēties savam bērnam tādu vārdu, lai viņa liktenis nākotnē būtu veiksmīgs.


 Numeroloģija
gkv19Šī grāmata atklās jums daudzus noslēpumus tādai senai un vienlaikus arī mūsdienīgai zinātnei, kā numeroloģija. Ar tās palīdzību jūs iemācīsieties izskaitļot personības raksturojumu, bet tas jums pastāstīs par jūsu likteni un sūtību, potenciālajām iespējām un talantiem, iekšējām tieksmēm un raksturu. Jūs uzzināsiet, kā uz cilvēku iedarbojas Mēness ritmi un planetārie veidojumi, kā arī iemācīsities pareģot pēc „Pārmaiņu” grāmatas. Plašam lasītāju lokam.


 Krievu alfabēta noslēpumi
gkv20Jūsu priekšā ir unikāla grāmata, kuras autors pārliecinoši pierāda, ka krievu valoda ir visu valodu dešifrētāja, izseko ciešo savstarpējo kosmosa, Saules sistēmas, planētu un cilvēka saikni. Šajā oriģinālajā pētījumā, kas papildināts ar daudziem zīmējumiem un shēmām, tiek atklāta burtu, mūzikas simbolu, vārdu, Zodiaka zīmju, DNK un skaitļu ezotēriskā nozīme. Jūs vēlaties piekļūt krievu alfabēta noslēpumiem, izzināt burtu un ciparu patieso jēgu un kopā ar autoru padomāt par Visuma mīklām? Tad šī grāmata ir domāta jums!


 Vārda noslēpums
gkv21Jūs vēlaties piekļūt sava vārda un savu tuvinieku vārdu noslēpumiem, uzzināt kaut ko vairāk par apkārtējo raksturu pēc viņu vārdiem? Tad šī grāmata domāta jums. Bez aprakstītajām rakstura īpašībām, to nēsātāju nosliecēm un īpatnībām, jūs no šīs grāmatas varat uzzināt, kā atminēt vārda noslēpumu un atrast savu brīnišķīgo otro pusīti.


↑Uz lapas augšu↑