LNB 10 gadu jubilejas festivāls

Latvijas Numerologu biedrības 10 gadu jubilejas festivāls Evertos 8. augustā

Šovasar “Latvijas Numerologu biedrība” atzīmē skaistu jubileju –  10 gadus. To izlēmām nosvinēt plašākā mērogā, piedaloties “Laika rata pieturā Evertos 2020” ar mūsu lektoru piedāvāto lekciju programmu Dzeltenajā runātavā.

Vēl šodien kavējamies jaukajās svētku sajūtās. Ir godam nosvinēta LNB jubileja. 10 gadi – tas ir jauns sākums, jauns līmenis, to tad arī centīsimies godam attaisnot! 

Un vēl – vissirsnīgākais paldies pasākumu organizatoriem – Kristīnei un Ivaram Valleriem, kas jau sesto gadu ir noorganizējuši brīnišķīgu festivālu – “Laika rata pietura Evertos 2020”, kas, neskatoties uz patreizējo situāciju, tomēr bija plaši apmeklēts gan no dalībnieku, gan apmeklētāju puses. 

Apskatot bildes, iespējams arī detalizētāk iepazīties ar dienas notikumiem nelielā fotostāstā.