Stresa mazināšanai atceries savas stiprās puses!

Autore: Velga Ekure

Raksts tiem, kas šai piespiedu situācijā meklē iespējas atjaunot savu iekšējo līdzsvaru. To atjaunot, mazināt stresu, var ar elpošanas vingrinājumiem, iešanu pirtī, citām aktivitātēm, kā arī ar zināšanām. T.sk. ar zināšanām pašam par sevi.

Numeroloģija palīdz apjaust, nodefinēt, izzināt sevi. Šoreiz nerunāsim par visu Numeroloģijas spektru, pat ne par visām cilvēka labajām un sliktajām īpašībām, bet tikai par galveno, kas var palīdzēt šai situācijā, šajā brīdī – atcerēsimies savas stiprās puses, kas palīdzēs iziet cauri pašreizējai globālajai situācijai. Neliels impulss tālākam izziņas procesam, jo iespēju ir daudz un dažādu.

Stiprās īpašības parāda ciparu, trīs vai vairāk attiecīgo skaitļu, klātbūtne Pitagora matricā (matricas ātro aprēķinu var veikt http://in-contri.com/numerology-calculator/, bet pats aprēķināt https://www.ra-kursi.lv/raksti/numerologija/params/post/19457 ).

1 – trīs un vairāk par trim vieniniekiem – cilvēks pats sevi aiz čupra var izvilkt ārā no bedres. Uzstāda sev mērķi un iziet ārā no stresa. Jāatceras tikai, ka līdzcilvēkiem var nebūt tādu spēju, un ar savu kategoriskumu (jo vairāk vieninieku, jo kategoriskāks) un prasīgumu var nodarīt pāri, iedzīt līdzcilvēku kompleksos, depresijā. Cilvēks ar daudziem vieniniekiem, visticamāk, šo rakstu pat nelasīs.

2 – trīs un vairāk divnieku – spēcīgs domu spēks. Atceries – kā domāsi – tā arī būs. Šiem cilvēkiem jo īpaši ir vajadzīgs gan domu detox, gan iemācīties valdīt pār savām domām. Caur spēcīgām domām plūstošo enerģiju var sajust arī līdzcilvēki – nelielās devās iedod arī viņiem spēku, ticību pozitīviem risinājumiem, bet pārliekās devās nogurdina, atgrūž.

3 – trīs un vairāk trijnieku norāda uz zinātniska prāta potenciālu. Ja agrāk ir bijusi kāda ideja, tagad mierīgi var nodoties aprēķiniem, sistematizēt pieejamo informāciju. Ja ne – sāc ar matemātiskiem uzdevumiem, sudok u.c. prāta spēlēm. Var sastādīt atjautības uzdevumus vai krustvārdu mīklas mājiniekiem, vai plašākai sabiedrībai. Vai arī apgūt ko jaunu, jaunu valodu.

4 – divi un vairāk četrinieku – aceries savu radīšanas prieku (ne tikai seksuālo), atceries savu talantu, – vai tā ir rakstīšana, gleznošana, vai skaistas, mājīgas vides veidošana, praktisku lietu izgatavošana, meistarošana, vai kāds cits talants. Mājiniekiem var pielipt tava aizrautība, bet atceries, ka viņiem ir savu spēku sliekšņi un arī savas dotības.

5 – pietiek pat ar diviem pieciniekiem, kad ar loģiku un, klausot intuīcijai, var veiksmīgi, lieki nesatraucoties iziet šim laikam cauri. Tikai spēļu portālus nevērt vaļā, lai neiekristu atkarībās. Labāk rakstīt, piefiksēt savas domas, sapnī redzēto, vēlāk būs interesanti izlasīt.

6 – urā, drīz sāksies dārza darbi. Ja nav savas zemītes, tad palodzes dārzniecība. Vai kādi citi roku darbi. Ja nezini, ko un kā darīt, tik sāc darboties, un prasmes pašas raisīsies. Kā tautā saka, – rokas darbu nebijās. Labāk kontrolēt dārzā, dabā notiekošo nekā mājiniekus. Kad darbi apdarīti, jāpievēršas dzīves intelektuālajai pusei.

7 – par šiem cilvēkiem teic – ticībā spēks. Ar vēsu prātu padomā, kam tici. Kāds savs apzināts vai neapzināts rituāls var līdzēt. Palasi vērtīgas grāmatas. Un atceries savas psihologa dotības, vārdam ir spēks. Neliedz padomu, kad lūdz. Labs skolotājs īpaši tagadējos attālinātajos apstākļos.

8 – līdzsvars un nelīdzsvars vienuviet. Ja esi nelīdzsvara pusē – aizvingro vai aizmeditē līdz līdzsvara pusei. Bet galvenais līdzsvarotājs un stresa noņēmējs ir mīlestība. Jo vairāk to šai laikā dosi, jo labāk jutīsies. Visticamāk, cilvēki ar daudziem astoņniekiem šobrīd ir situācijas karstajos punktos – palīdz citiem.

9 – spēcīgs atmiņas trumpis. Galvenais, lai tā būtu labā atmiņa par reiz lasīto, dzirdēto, kas palīdz no citu kādreizējām pieredzēm izcelt risinājumus, nevis sīkumaino aizvainojumu atmiņa. Pasaules tīmeklis nes gan sliktās ziņas, gan labās. Atceries – tev vienmēr ir izvēle, kurai informācijai pievērst savu uzmanību. Paver savu un tuvinieku redzesloku plašāk, rodot mieru vispārējā līdzsvara likumsakarībās.

Ja esi starp veiksminiekiem, kam matricā cipari ir izkārtojušies vienmērīgi, bez tukšām rūtīm, tad vienkārši padomā, kāpēc esi ļāvis vai ļāvies izjaukt savu iekšējo līdzsvaru. Elpo! Ja kādam jūsu tuviniekam matricā ir kaut pa vienam ciparam, bet visi četri pāra cipari – 2,4,6,8, tad starp jums ir līdzsvara meistars (izņemot, ja iekritis sociālo tīklu lamatās). Palūdziet sevi mierīgi apskaut, vienkārši parunājaties vai, vislabāk, kopā padarbojoties, kaut galda spēles uzspēlējiet. Stress izteikti mazināsies, un līdzsvars atjaunosies.