Aija Stabiņa

Profesionāla – sertificēta numeroloģe, viena no “Latvijas Numerologu biedrības” dibinātājām,  Orākuls.lv eksperte, viena no Dzīvesziņas gadagrāmatas autorēm.

Vada LNB, citu sadarbības partneru un pašas organizētus kursus un seminārus, sniedz konsultācijas, piedalās dažādos festivālos, piemēram, Laika rata pietura Evertos, Spīdolas salidojums.

Praktizējoša numeroloģe kopš 2008. gada. Konsultācijās izmato arī astroloģiju. Interesē taroloģija, precīzāk, arkanoloģija, hiroloģija. Visas šīs zinātnes ir cieši saistītas, papildina viena otru un sniedz dziļāku un plašāku redzējumu.

 

Aija Stabiņa – Pasaulē ir daudz valodas, Latvijā cilvēki savā sarpā sarunājas latviešu valodā, daudzi no mums zina vēl kādu no valodām, savukārt, es esmu iemācījusies numeroloģijas valodu. Numeroloģijā arī ir daudz „valodas“, kuras sauc par numeroloģijas skolām. Eiropā visizplatītākā ir Rietumu numeroloģijas skola, daudzi pazīst arī Vēdisko numeroloģijas skolu. Man uz šo brīdi visdaudzvārdīgākā šķiet Taronumeroloģijas skola. Liels vārdu krājums ir arī Ķīnas numeroloģijas skolai, daži Indiāņu numeroloģijas skolas izteicieni ir vienkārši ģeniāli. Kāds cits numerologs labāk apguvis ir Kabalu vai Okultās, Matricu, Astro numeroloģijas skolas, vai kādu citu.

Ja tiek pieminēts vārds „skola“, tad ir saprotams, ka eksistē speciālistu izstrādātas metodikas pēc kurām vadās skolotāji un šajās skolās pasniedz vairākus mācību priekšmetus. Piemēram,
~cilvēka psiholoģīskā analīze,
~divu cilvēku saderība,
~cilvēku saderība grupā,
~kad ir labākais laiks kādai konkrētai darbībai,
~veselības numeroloģija,
~karmiskā numeroloģija,
~valstu un katastrofu numeroloģija,
~biznesa numeroloģija u.c.

Tatad numeroloģija ir praktiska, visās sadzīves jomās pielietojama zinātne. Politiķi to izmanto, lai ienesīgi ieguldītu savu naudu biznesā, baņķieri, lai gūtu maksimāli lielus ienākumus, slavenības, lai uzturētu popularitāti un labi pelnītu. Viņiem ir šīs zināšanas vai piredzes bagāti konsultanti, kuri pasaka, kad konkrētā iecere ir realizējama un kāda cena nosaucama. Tas ir fakts. Arī tev ir pieejama šī numeroloģijas valoda.

aija.stabina@gmail.com | +371 26866516

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *