Atsauksmes par Aiju Stabiņu

“Brīnišķīga pasniedzēja, kas gatava dalīties ar savām plašajām zināšanām (ne tikai numeroloģijas)! Nodarbības interesantas, notiek draudzīgā atmosfērā, kas ļoti palīdz apgūt zināšanas. Noteikti iesaku!”
Laila Paegle

“Aija pasniedz informāciju tik viegli, ka tā viegli arī uztveras un iegulstas atmiņā. Varēju sākt izmantot numeroloģiju jau pēc 1. nodarbības, jo bija ļoti interesanti salīdzināt jauniegūto informāciju ar realitāti.”
Modris Kalnciems

“Iepazīstoties ar Pitagora numeroloģijas kursu, pārsteidza tas, cik daudz un precīzi mūsu dzimšanas skaitļi pasaka par mums, par mūsu tuviniekiem. Nodarbību rezultātā ieguvu daudz atbildes par sevi, kāpēc rīkojos tā vai citādi kādā konkrētā situācijā, kā arī labāk izprotu savus ģimenes locekļus un draugus. Tā kā darbs ir ar cilvēkiem, tad šīs zināšanas man jau šobrīd palīdz labāk un veiksmīgāk komunicēt ar apkārtējiem. Pasniedzēja Aija ar savu mieru un harmoniju, ļoti viegli un saprotami dalās ar savām zināšanām. Nodarbības paiet ātri, pozitīvā gaisotnē, kā rezultātā visa grupa esam palikuši par labiem paziņām un numeroloģijas entuziastiem.”
Iveta Širaka

“Šajos kursos eju ar prieku un aizrautību. Aija ir fantastiska pasniedzēja ar īpašu pieeju katram. Sniedz atbalstu un paskaidro, liela pacietība un optimisms. Pozitīvisms un humora deva it visā. Iedvesmo un māca! Sniedz fantastiskas zināšanas, kuras atvieglo dzīvi un profesionālo darbību. Esam ieguvuši ne tikai zināšanas un praktiskās iemaņas, bet arī fantastiskus cilvēkus, kuri iedrošina, palīdz un fascinē. Paldies! Noteikti iesaku!”
Ineta Kāle

“No visas sirds Paldies, Aija, par kursu Taronumeraloģijas pasaulē. Izjūtās ar aizturētu elpu saņemta bagātību lāde, iedota atslēga ar ko to atvērt. Un pārleicība, ka esmu šīs lādes vērta. Paldies!”  Ilze Rozenberga

“Paldies, Aija, par iepazīstināšanu ar aizraujošo numeroloģijas pasauli! Visas 12 nodarbības bija īpašas un interesantas – Tu prati mūsu mazo, draudzīgo grupiņuapgaismot par sarežģītām lietām vienkārši un saprotami. Pateicoties Tavai individuālajai pieejai un pozitīvajai attieksmei, daudzas lietas, īpašības, notikumi dzīvē mums nu kļuvuši skaidri un izprotami. Paldies par Tavu optimismu un iedrošināšanu! Gribu mācīties vēl!”
Anita A

Leave a Reply

Your email address will not be published.