Dzimšanas kvadrāts

beebis

(Ričards Vebsters, tulkots no interneta materiāliem)

Personas dzimšanas kvadrātā ir tikai dzimšanas dati – datums, mēnesis un gads.
Dzimšanas kvadrātā skaitļus izveido pēc šāda principa:
3 6 9
2 5 8
1 4 7

 

Piemēram, ja cilvēks dzimis 12.05.1963., tad viņa dzimšanas kvadrāts izskatīsies sekojoši:
3  6  9
2  5  –
11 –  –

 

Rindas un kolonnas dzimšanas kvadrātā:

 

Pirmā rinda (3, 6, 9) – garīgums;
Vidējā rinda (2, 5, 8) – emocijas;
Apakšējā rinda (1, 4, 7) – praktiskums;
Pirmā kolonna (1, 2, 3) – domas;
Otrā kolonna (4, 5, 6) – griba;
Trešā kolonna (7, 8, 9) – darbība.

 

1 – Atklāj, kā cilvēks reaģē un sazinās ar citiem cilvēkiem. Sabiedriskā dzīve.

 

“Nav 1” – Grūti apzināties un parādīt savi kā individualitāti. Nepatīk runāt. Var būt slikta atmiņa.
“1” – Cilvēks, kuram ir grūti atklāt savu iekšējo pasauli citiem. Var nepiņemt citu viedokli. Neskatoties uz to, viņš var būt labs sarunu biedrs.
“11” – Šī persona var mierīgi un objektīvi izvērtēt jebkuru dzīves situāciju. Ir līdzsvarots skats uz dzīvi. Prot izteikties brīvi un viegli.

 

“111” – trīs tipāži:
1. – Runātājs, spēj daudz runāt, – bez apstāšanās;
2. – Kluss, noslēgts cilvēks.
3. – Dažiem ir izdevies apvienot šos divus tipāžus vienā.

 

“1111” – Rūpējas par citiem. Ļoti ievainojams. Viņam ir grūti runāt par savām jūtām. Bieži vien nākas ciest no pārpratumiem.

 

“11111 un vairāk” – Šai personai ir ļoti grūti izteikt savas jūtas. Bieži vien cilvēks tiek pārprasts. Tādēļ “atrod sevi” mazāk agresīvās sfērās – dejā, glezniecībā, utt. Daži ar “11111” nododas pārmērībām – pārtika, alkohols un narkotikas.

 

2 – Stāsta par intuīciju un jūtīgumu, emocijām, empātiju.

 

“2 – nav” – Tas runā par intuīcijas un līdzjūtības trūkumu. Personai var būt raksturīgs nepunktuālisms un nepacietība. Viņam ir grūti atzīt savas kļūdas un panākt iekšējo harmoniju.

 

“2” – Jūtīgs, attīstīta intuīcija. Šāda persona viegli atpazīst maldināšanu un liekulību. Spēj novērtēt svešinieka raksturu, uzmetot tam tikai aci. Bet šāda persona ir ļoti neaizsargāta.

 

“22” – Liecina par cilvēka augstām intelektuālām spējām, labu intuīciju un jūtīgumu. Viņš spēj viegli noteikt citu cilvēku motīvus, momentāli novērtētē citus cilvēkus. Spēj prasmīgi izmantot savu intuīciju, tāpēc vienmēr uzvar.

 

“222” – Persona ir viegli ievainojama, pārmērīgi jūtīga, ar spēcīgu intuīciju. Dzīvo savu jūtu, iedomu pasaulē. Visticamāk viņš labprātāk paliks viens, nevis pavadīs laiku citu cilvēku sabiedrībā (kuri var sāpināt).

 

“2222” – Persona ir ļoti jūtīga, nepacietīga, var strauji reaģēt uz nelielām nepatikšanām. Dod priekšroku pavadīt laiku vienatnē, lai citi viņu nevarētu aizskart.

 

“22222” – Persona, kas ir pārāk jūtīga. Šī jūtība spēcīgi sarežģī viņas dzīvi. Viņa neuzticas savam spēkam un spējām.

 

3 – Atklāj cilvēka garīgajās spējās, atmaiņa, spēja domāt skaidri un loģiski. Talanti.

 

“3 – nav” – Nepietiekama pašcieņa, pārmērīga pieticība, grūtības sevi izpaust. Saskaroties ar grūtībām, persona zaudē spēju domāt loģiski.

 

“3” – Laba atmiņa, ātrs prāts. Viņš iedvesmo citus ar savu godīgumu un optimismu.

 

“33” – Laba iztēle, radošs cilvēks. Viņš prasmīgi pielieto vārdus, “33” ir daudzu rakstnieku dzimšanas kvadrātā.

 

“333” – Cilvēki, kuri tiecas dzīvot savā iedomu pasaulē. Šai personai bieži ir grūti sadzīvot ar citiem. Dažreiz mēdz būt sīkumaina un strīdas, ir grūti pieņemt cita cilvēka viedokli. Tomēr tai ir lieliskas prāta spējas. Iespējams, ka šāda persona nodzīvos dzīvi sapņos, nerealizējot potenciālu.

 

“3333” – nepraktisks, vētraina iztēle, kautrīgs.

 

4 – Simbolizē praktiskumu, līdzsvaru, kārtību, centību, uzmanību uz detaļām. Profesionālisms.

 

“4 – nav” – Dezorganizācija un motivācijas trūkums. Šādi cilvēki ne vienmēr strādā “roku darbu”.

 

“4” – Praktiskums. Neideoliģē un neteoretizē, patīk darīt reālu darbu. Spēj organizēt citus un īstenot plānus. Mūzika, amatniecība.

 

“44” – Izcilas organizatoriskās spējas. Parasti izdara lietas līdz galam. Mēdz pārmērīgi iegremdēties jautājumos par finansēm un peļņu. Precīzs, skurpulozs un atbildīgs. Ir radošas noslieces (patīk rokām darināt visādas skaistas lietas).
“444” – Smagi strādājoši, disciplinēti un labi organizēti cilvēki. Bieži vien viņiem ir grūti pieņemt dabas piešķirtos talantus. Tāpēc viņi, iespējams, gadiem ilgi strādā nepareizā amatā. Velta pārāk daudz laika, lai atrisinātu materiālās problēmas, atstājot citas dzīves jomas novārtā.

 

“4444” – Milzīgas spējas darbā ar rokām. Pilnībā atdodas darbam, kurš sniedz materiālas priekšrocības. Nesaprot cilvēkus, kuri ir iesaistīti radošajā un intelektuālajā darbā.

 

5 – Harmonija un līdzsvars. Brīvība un neatkarība. Sevis kā personības apzināšanās.

 

“5 – nav” – Grūtības noteikt mērķi, nav vēlmes daudzveidot savu dzīvi. Personai ir nepieciešams iedrošinājums. Nav vērts kalt jaunus plānus, ja nav realizeti esošie mērķi.

 

“5” – emocionālais līdzsvars. Spēj rūpēties par otru, palīdzēt un līdzi just. Spēj iedvesmot citus uz jauniem sasniegumiem, palīdzēt citiem iegūt ticību sev.

 

“55” – izlēmīga un uzstājīga persona. Piemīt entuziasms. Dažreiz šie cilvēki mēdz būt nesavaldīgi un aizsvilties kādu problēmu dēļ, kas var ietekmēt ģimenes dzīvi.

 

“555” – neticami enerģisks un uzstājīgs. Mīl piedzīvojumus un pārmaiņas, bieži nepamatoti riskē. Mēdz nedomāt pirms ko saka, kas var netīšām aizskart citu jūtas.

 

6 – Cilvēka radošums, viņa mīlestība uz mājām un ģimeni. Spēja veidot ģimeniskas attiecības.

 

“6 – nav” – Slēpj jūtas; var būt problemātiskas attiecības ar citiem cilvēkiem.

 

“6” – Patīk mājas darbi, mīlestība uz ģimeni un mīļajiem. Liels radošais potenciāls. Viņi ir brīnišķīgi vecāki. Vienmēr gatavi palīdzēt un atbalstīt savus radiniekus. Baidās no vientulības.

 

“66” – Radoša personība. Pārlieku uztraucas par saviem tuviniekiem. Grūti ļaut saviem bērniem uzsākt patstāvīgu dzīvi.

 

“666” – Milzīgs radošais potenciāls. Bērni un radinieki cieš no viņa hiperaizbildnības. Sliecas izturēties pret saviem radiniekiem kā pret savu īpašumu. Cilvēkam pastāvīgi ir vajadzīgs atbalsts, jo viņā dominē negatīvs skatījums uz dzīvi.

 

“6666” – Norāda uz radošu personību. Problēmas ar dzīves rutīnas pieņemšanu.

 

7 – Dzīves pieredze, dzīves grūtības, pašuzupurēšanās, neveiksmes un vilšanās (eņģeļi, rīcība – sekas)

 

“7 – nav” – neorganizēti, nepatstāvīgi, ar vāju interesi uz reliģiju un metafiziku. Personai ir tendence nerēķināties ar citu cilvēku jūtām.

 

“7” – Bieži sastopams cilvēkiem, kuriem nav pretmīlas, ir zaudējuši īpašumu vai ir veselības problēmas. Pieredzētie zaudējumi un ciešanas liek aizdomāties par lietu mijiedarbību vai reliģiju.

 

“77” – Izcilas analītiskās spējas. Viegli atrisina visus sarežģītos jautājumus. Problēmas ar naudu vai veselību, nelaimīgu mīlestību – tas viss vedina cilvēku uz slepenām zinātnēm un interesi par bezapziņu.

 

“777” – Cilvēki biežāk saskaras ar grūtībām, visa veida nepatikšanām un vilšanos, kā rezultātā spēj uzkrāt neticamas iekšējā spēka rezerves.

 

“7777” – Vēl lielākas grūtības dzīvē kā “777”.

 

8 – Uzmanība uz detaļām. Atbildība, spēja organizēt, plānot.

 

“8 – nav” – Bieži norāda uz tādām īpašībām kā vieglprātība, mērķa trūkums. Nepaveic uzsākto līdz beigām. Viņu var būt viegli apmānīt (ja cits nenorāda uz pretējo). Problemātiski risināt finanšu jautājumus.

 

“8” – Ātrs prāts. Viņiem pastāvīgi ir jārisina dažādi uzdevumi. Ir apzinīgi, metodiski un uzmanīgi pet sīkumiem, detaļām. Ir grūti pabeigt uzsāktās lietas.

 

“88” – Ļoti apzinīgi cilvēki. Persona ar “88” nekad netic vārdiem, dod priekšroku visu pārbaudīt praksē. Grūti mainīt agrāk pieņemtos lēmumus.

 

“888” – Nelokāms, apzinīgs, bet nemierīgs cilvēks. Var sasniegt labus rezultātus uzņēmējdarbībā un finansēs (tuvāk četrdesmit gadiem).

 

“8888” – Persona, kurai pastāvīgi nepieciešamas pārmaiņas un daudzveidība. Ļoti nervozs. Ja izlemj, ko vēlas, sasniedz neticamas virsotnes. Pretējā gadījumā – dzīvi dzīvo bezmērķīgi.

 

9 – Humānisms, drosme, loģika, prāts, ekstrasensorika.

 

“9 – nav” Tendence neievērot citu cilvēku jūtas.

 

“9” – Pašattīstība, pašpilnveidošanās.

 

“99” – Ideālistiski uzskati par dzīvi. Cilvēks ir ļoti gudrs, ir tendence skatīties uz intelektā vajākiem “no augšas”.

 

“999” – Gudrs, ideālistisks, rūpējas par līdzcilvēkiem. Tendence visu pārspīlēt, bet ar gadiem tas pāriet. Izjūt laimi, ja ko sasniedz ar prāta spējām.

 

“9999 un vairāk” – augsts intelekts. Bet grūti pielāgoties dzīvei. Ja izdosies ierobežot savu milzīgo iekšējo enerģiju – spēs dot daudz laba pasaulei. Bieži vien šie cilvēki ir iegrimušī savā fantāziju pasaulē.
Spēka līnijas cilvēka matricā. Ja matricā ir iezīmētas zemāk aprakstītās līnijas

 

Izlēmīguma līnija (1, 5, 9)
Tā liecina par uzņēmīgu, noturīgu, progresīvu un apņēmīgu personu. Cilvēks var pacietīgi gaidīt īsto brīdi, lai īstenotu savus plānus.

 

Līdzjūtības līnija (3, 5, 7)
Tāda ir cilvēkiem, kas ir reliģiozi, ar noslieci uz filozofiju. Ar gadiem viņos nostiprinās ticība, parādās iekšējs miers, kas dod spēku un pārliecību. Šī līnija var liecināt par muzikālo talantu. Dažreiz to sauc arī par “misticisma” bultu.

 

Prāta līnija (3, 6, 9)
Prāta līnija vēsta par asu prātu un lielisku atmiņu. Cilvēks mēdz paļauties uz saprātu, nevis sajūtām. Viņam ir svarīga māja un ģimene. Līdzsvarots. Labprāt palīdz citiem. Dažreiz mēdz skatīties “no augšas” uz cilvēkiem ar ne tik augstu intelekta līmeni.

 

Emocionālā līdzsvara līnija (2, 5, 8)
Tā vēsta par cilvēka spēju just līdzi, par sapratni un emocionālo noturīgumu. Dzimis dziednieks. Ja kaut ko ir nolēmis izdarīt, tad tā arī notiks, viņš īstenos uzstādītos mērķus, neapstājoties pusceļā.

 

Praktiskuma līnija (1, 4, 7)
Labi tiek galā ar praktiskām lietām, ar darbu, kam nepieciešamas prasmīgas rokas. Cilvēks ir talantīgs, radošs un strādīgs. Viegls saskarsmē. Ir spējīgs ilgi un smagi strādāt, lai sasniegtu vēlamo.

 

Plānošanas līnija (1, 2, 3)
Tā liecina, ka cilvēks ir labi organizēts. Viņam patīk visu saplānot iepriekš un sasniegt mērķus. Viņa trūkums – neievēro sīkumus. Vienmēr grib palikt uzticīgs pats sev. Spēj būt interesantas diskusijās. Vēlas iepazīt apkārtējo pasauli.

 

Gribasspēka līnija (4, 5, 6)
Ja tāda ir, tas liecina par cilvēka neparastu spēku un izturību. Viņš ir aktīvs un uzstājīgs. Dažreiz, lai sasniegtu savus mērķus, var būt egoistisks, nerēķināties ar citu jūtām. Tomēr, neskatoties uz to, viņš ir labs draugs, kas vienmēr būs optimisma pārpilns.

 

Aktivitātes līnija (7, 8, 9)
Tā ir sastopama tādu cilvēku matricās, kam ir raksturīga darbošanās un aktivitāte, kas pastāvīgi izjūt nepieciešamību pēc fiziska vai garīga darba. Cilvēkam ir nosliece uz nervozitāti. Necieš slēgtas telpas, labprāt pavada laiku svaigā gaisā.
Vājuma līnijas cilvēka matricā. Ja matricā nav iezīmētas zemāk aprakstītās līnijas

 

Neizlēmīguma līnija (nav 1, 5, 9)
Tas ir raksturīgi mīļiem, rūpēties mīlošiem cilvēkiem. Viņi cenšas būt pareizi. Bet nav iespējams būt labam un izdarīt pa prātam visiem.

 

Skepses līnija (nav 3, 5, 7)
Tā ir atrodama cilvēku matricās, kas ir godīgi, taisnīgi un mīl cilvēkus. Viņu uzskati parasti ir konservatīvi, tic tikai pierādītajam un pārbaudītajam.

 

Sliktas atmiņas līnija (nav 3, 6, 9)
Ja matricā nav prāta skaitļu, tas nenozīmē, ka cilvēkam ir zems intelekts. Tas var liecināt par to, ka ar gadiem cilvēkam var pazemināties prāta asums. Parādās aizmāršība un izklaidīgums.

 

Emocionālā jūtīguma līnija (nav 2, 5, 8)
Tas padara cilvēku pārjūtīgu un pārāk viegli ievainojamu. Ar laiku viņš savas jūtas iemācās no citiem noslēpt. Bērnībā pārlieku kautrīgs, ko ar laiku pārvar (bet daži tomēr netiek galā ar mazvērtības kompleksiem). Ir spējīgs atbalstīt un iemācīt to citiem, kam tas ir vajadzīgs.

 

Nepraktiskuma līnija (nav 1, 4, 7)
Tas padara cilvēku par ideālistu. Viņam ir grūti adaptēties dzīvē. Raksturīgi būvēt «gaisa pilis». Taču, teorētisku jautājumu risināšanā viņam nav konkurentu.

 

Vilšanās līnija (nav 4, 5, 6)
Tādi cilvēki bieži izjūt citos cilvēkos vilšanos, iekļūst nepatikšanās un piedzīvo neveiksmes. Pie savām neveiksmēm parasti gan ir vainojami paši. Viņi pārāk daudz sagaida no apkārtējiem. Viņiem ir jāmācās cilvēkus pieņemt tādus, kādi tie ir, ja to nemācās, tad turpina piedzīvot vilšanos un neapmierinātību.

 

Nepārliecinātības līnija (nav 7, 8, 9)
Tas liecina par motivācijas trūkumu, pietrūkst loģikas un plānošanas prasmju. Cilvēkam jāmācās izraudzīties reālu, sasniedzamu mērķi un uz to virzīties, neskatoties ne uz ko. Tikai tādā gadījumā ir iespējami panākumi, cilvēks var kļūt kādā darbības sfērā par novatoru, pateicoties savām oriģinālajām idejām un daudzpusīgajai pieejai jautājumu risināšanā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *