Numeroloģiskie fakti

Noformulēja Aija Stabiņa

Sestā datumā dzimušie, lielākoties, ir patiesi ģimeniski cilvēki.

Lai iegūtu finansiālu labklājību, otrajā dienā pēc dzimšanas dienas ir jāsaņem dāvanas naudas veidā. Arī bankas kontā ir jāienāk naudai.

Desmitajā dienā pēc dzimšanas dienas svini to kopā ar bagātiem un ietekmīgiem cilvēkiem, kuri ir tavas nākotnes karjeras etaloni. Ja tādu nav, svini ar saviem priekšniekiem (ja tas ir viens un tas pats – ideāli).

Ja esi dzimis no 21. līdz 29. datumam, tu esi sabiedrisks cilvēks. Tev patīk darbs komandā. Tu esi atvērts un komunikabls.

Ja esi dzimis no 3. līdz 9. datumam, tu esi individuālists. Tev ir nepieciešams laiks sev un sava privātā telpa – istaba vai kabinets. Ja tavs darbs ir komandā, tu cita starpā atradīsi kādu autonomu jomu vai pienākumus par kuriem būsi atbildīgs tieši tu.

Ja esi dzimis 7. vai 9. datumā, tev biežāk ir jāiet sabiedrībā. Pārlieka norobežošanās no apkārtējiem var ievilkt depresijā. Ja nu gadījumā vispār nav nekāda vēlēšanās tikties ar cilvēkiem, nodarbini savu prātu dažādās studijās un pētījumu veikšanā.

Cilvēkiem, kuri dzimuši 13. datumā, dzīves laikā jāģenerē un jāpatērē vairāk enerģijas, kā visos citos datumos dzimušajiem. Tas tāpēc, ka viņiem jāved aiz sevis citus cilvēkus, jābūt pirmatklājējiem, jauna ceļa rādītājiem. Viņu uzdevums ir būt visa jaunā pirmsākumā, jāpiedāvā jaunas idejas citiem un jāievieš tās dzīvē. Lielo enerģijas patēriņu pastiprina fakts, ka viss stabilais viņu dzīvē tiek atņemts, tāpēc šie cilvēki sēž uz ceļa somām – kad vienā vietā uzdevums tiek izpildīts, viņi tur vairs nav vajadzīgi. Šiem cilvēkiem patīk riskēt, ekstrēmas nodarbošanās. Viņiem ir ļoti interesanta dzīve.

Pilnos 26, 35, 44, 53, 62, 71 gados ir laiks pārdomāt bijušo, izdarīto un plānot nākotni. Aktivitātēm parasti nelabvēlīgs periods. Šie gadi jāveltī apcerei, izvērtēšanai, domu sakārtošanai. Jāizmet visu lieko. Arī attiecībās. Lielajiem domātājiem un filozofiem ļoti labvēlīgi gadi.

Ja esi dzimis 10. datumā, dzīvē tevi gada veiksme. Ir tikai jāievieš perfekta kārtība finansēs un jānopelna tiesības saņemt visu ģimenes mantojumu.

18. datumā dzimušie lielākoties labi atpazīst citu cilvēku melus un krāpšanas.

15. datumā dzimušie pārzina kādu no maģijas veidiem. Šīs zināšanas viņiem ir iedzimtas. Lielākai daļai, protams, par to nav ne jausmas. Šarmanti, pievilcīgi cilvēki.

Pirmās 52 dienas pēc dzimšanas dienas ir gada visperspektīvākais periods. Plānošana un svarīgāko mērķu uzstādīšana, taktikas un stratēģijas izstrāde darbam, biznesam. Veiksmīga komunikācija, jaunu darbu uzsākšana. Droši var prasīt atbalstu radiem un kolēģiem. Šajā laikā cilvēkiem ir daudz spēka un augsts psiholoģiskais līdzsvars. Veselība ātri atjaunojas un sasniedz savu vislabāko formu.

Vislabākais laiks, kad var īpaši veiksmīgi uzsākt radikāli jaunas lietas vai strauji izvirzīties uz priekšu pa karjeras kāpnēm ir 27, 36, 45 un 54 gadi. Tas ir iespējams arī 18, 63 un 72 gados, bet te jau jāskatās individuāli.

Apskaties uz savu dzimšanas gadu. Arī draugu un paziņu dzimšanas gadiem. Ja dzimšanas gada pēdējais cipars ir nulle, tas nozīmē, ka šim cilvēkam ir ļoti dažādi draugi. Viņš spēj atrast kopēju valodu ar jebkura sociāla slāņa un profesijas pārstāvjiem, ja vien to vēlas. Ja dzimšanas gada pēdējais cipars ir 3, tad šis cilvēks jautri pavada daļu no sava brīvā laika asprātīgu un ne īpaši nopietnu cilvēku sabiedrībā.

Dzimšanas datuma cipars numeroloģijā raksturo to, kā cilvēks sevi parāda sabiedrībā arī kādas rakstura īpašības viņam piemīt. To aprēķināt ir ļoti vienkārši. Un tas ir ļoti nozīmīgs rādītājs.
Lai to aprēķinātu ir jāņem tikai dzimšanas datums, dzimšanas mēnesi un gadu neizmantojam. Ja datumā ir divi cipari, tie tiek saskaitīti kopā. Piemēram, dzimšanas datums ir 29, ir jāsaskaita 2+9=11. Sanāk divciparu skaitlis. Atkal skaitām kopa līdz sanāk viens cipars. Šajā gadījumā 1+1=2. Aprēķinātais dzimšanas datuma cipars ir 2. Ja datumā ir viens cipars nekas nav jāskaita, jo mums jau ir viens cipars.
Īpaši īss raksturojums: 1 mērķtiecība, 2 komunikācija, 3 prieks, 4 stabilitāte, 5 prāts, 6 ģimeniskums, 7 zināšanas, 8 praktiskums, 9 pilnība.
Eksistē arī citi dzimšanas datuma aprēķini un, protams, daudz plašākas un pilnīgākas interpretācijas, bet sākumam šis ir lielisks instruments.

Ja esi dzimis jūlijā, Tev ir jāpārbrauc uz dzīvi citā pilsētā. Ja tas ir 14. jūlijs – uz citu valsti. Šī pārvietošanās Tev dos daudz vairāk iespēju dzīvē.

41.dzīves gadā (40 gados) cilvēki ir visemocionālākie un jūtīgākie. Viņi var kļūt arī vieglprātīgi un aiziet galējībās. Tāpēc ir jāfokusējas uz labām lietām, kuras var atnest šis gads – iedvesma, jaunrade, prieks par bērniem, veselīga zinātkāre un ceļošana.

Ģeniālas biznesa idejas stresa situācijās vienmēr rodas tiem, kuri ir dzimuši no 1983. gada februāra vidus līdz decembra beigām.

Ja tavos dzimšanas datos ir cipars 6, tev piemīt prasme rīkoties ar naudu.

Cilvēki, kuri ir dzimuši no 14. līdz 19. datumam, vēlas ieņemt kādā no dzīves jomām vadošo lomu. Parasti viņi grib būt vadītāji darbā. Ja tas nesanāk, viņi ir galvenie ģimenē. Ja darbības sfēra ir saistīta ar mākslu, tad viņi ir pirmās vijoles orķestrī vai pieprasītākie aktieri teātrī.

Ja tavs bērns ir dzimis februārī, ved viņu bieži ciemos pie vecvecākiem. Šie bērni ļoti labi saprotas ar veciem cilvēkiem. Februārī dzimušajiem ir jāmāca mīlestības pamatlietas – visu elementāro, kas saistīs ar mīlestību.

Ja tu esi dzimis 30. vai 31. datumā, tu esi labā nozīmē egoists. Visiem vajadzētu pamācīties no tevis. Tu vienmēr paspēj izdarīt visas lietas, par kurām tev ir interese. Un bez sirdsapziņas pārmetumiem mierīgi vari paņemt slimības lapu, lai varētu padarīt dārzā vajadzīgās lietas. Protams, ar noteikumu, ka darbā bez tevis mierīgi tajās dienās darbā var iztikt.

Apskaties uz saviem dzimšanas datiem. Ja tu redzi kaut vienu piecinieku, tu esi pietiekami elastīgs cilvēks. Nopietnās situācijās spēj iet uz kompromisu.

Ja tu esi dzimis 1. vai 10. datumā, tu esi liels individuālists un egoists. Tu esi ambiciozs cilvēks ar tieksmi uz līderību. Esi spējīgs būt harismātisks un pievilcīgs.

Apskaties uz saviem dzimšanas datiem. Ja tu redzi tur divus pieciniekus, tad apkārtējie ne vienmēr var saprast kad Tu runā nopietni. Trīs reizes gadā maini mēbeļu izkārtojumu. Likuma normas ne vienmēr gribas ievērot. Patīk transformējamas lietas, un lietas, kuras izskatās pēc viena priekšmeta, bet īstenībā ir pavisam kas cits.

Ja tu esi dzimis 2., 11., 20., vai 29. datumā, tu esi atvērts visam jaunajam, tev svarīgas ir partnerattiecības un komunikācija. Tu parasti uzticies cilvēkiem, spēj redzēt otra cilvēka psihoemocionālo stāvokli. Tāpēc spēj būt labs psihologs. Ja tevi noliek izvēles priekšā, nespēj ātri pieņemt lēmumu. Reizēm mēdz būt slinks. Labi jūties ūdens tuvumā.

Apskaties uz saviem dzimšanas datiem, ja tu redzi četrus vai vairāk vieniniekus, tu esi izteikts līderis.

Apskaties uz saviem dzimšanas datiem, ja tu redzi četrus divniekus, tu ar savām domām spēj ietekmēt notikumus. Jā, daudzi cilvēki to var iemācīties, bet tev tas notiek pats par sevi. Tev ir jāiemācās pozitīvi domāt, lai domām materializējoties tu justos labi.

Numeroloģija nav nākotnes zīlēšana. Numeroloģija – tā ir māka līdzsvarot savu raksturu un krustcelēs izvēlēties pareizo ceļu.

Ja tu esi dzimis 3., 12., 21. vai 30. datumā, tava spēcīgā puse ir prāts. Tavas smadzenes spēj klasificēt informāciju kā dators. Labs stratēģis un taktiķis. Svarīgi morāles principi, uzticies cilvēkiem, esi dāsns. Pieturies pie filozofijas – nedari otram to, ko pats nevēlies saņemt. Tomēr mēdz būt sarkastisks un kritizējošs. Komandieris, izrīkotājs, tavs vislabākais dzīves scenārijs ir būt vadītājam vai skolotājam.

Numeroloģija ir universāla, starptautiska ciparu valoda. Visums dod mums informāciju, kas izteikta ciparos un skaitļos, gan par visas Pasaules uzbūvi, gan par katru cilvēku. Numerologs spēj lasīt šo informāciju.

Ja tu esi dzimis 4., 13., 22. vai 31. datumā, tu ātri spēj sasniegt un iegūt rezultātus. Tava misija ir lauzt stereotipus. Tu nespēj mierīgi nosēdēt uz vietas. Tu visus turi aizdomās, tāpēc tevi ir ļoti viegli sadusmot. Esi stūrgalvīgs – grūti izmainīt tavas domas. Bieži iekrīti lamatās. Labas novērošanas spējas, daudz enerģijas, spēcīga domu pasaule.

Vārds, pseidonīms, lietotājvārds parāda tavu šī brīža mērķi, uzvārds – dzīves uzdevumu.

Apskaties uz saviem dzimšanas datiem, ja tu redzi trīs 3, piemēram, 13.03.1963, tev ir ārkārtīgi ātrs prāts, tu spēj atrast izeju no jebkuras situācijas, tev ir izgudrotāja potenciāls.

Ja tu esi dzimis 17. datumā, meklē savu talantu. Šajā datumā dzimst patiesi talantīgi cilvēki un viņi iegūst atpazīstamību. Šis talants nav obligāti saistīts ar mākslas jomu. 17. datumā dzimst arī labi astrologi.

Ja tu ilgstoši dzīvo dzīvoklī, kura numurs ir 1, 10, 19, 28, 37, 46, 55, 64,73,82, 91, 100, un tu esi vientuļš, pie tevis reti nāk viesi vai, iespējams, ir pastiprināti sākušas izpausties tādas īpašības kā augstprātība un visatļautība, maini savu dzīves vietu.

Ja tu esi dzimis 7., 16. vai 25. datumā, tev ir nepārvarama vēlme visas situācijas izprast patiesi dziļi. Patīk ceļojumi, lai ko izzinātu. Tev ik pa laikam ir vēlme pabūt vientulībā, lai padomātu par Pasaules uzbūvi vai reliģiju. Mēdz būt stūrgalvīgs un nepiekrist citu viedoklim. Dziļa lietu izpratne – līdz pat otra cilvēka domu lasīšanai. Droši paļaujies uz intuīciju! Jāatturas no izolētības, tā neļauj realizēt projektus. Tu esi izcils slepenais aģents. Rīcība un kustība tev ir svarīgas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *