Ilonas Balodes numeroloģiskais portrets

Numeroloģes Lāsmas Spāģes skatījumā

Džeroms K. Džeroms priekšvārdā savai grāmatai „Trīs vīri laivā” raksta: „Šī romāna īstā burvība nav meklējama nedz literārajā stilā, nedz tajā ietvertās informācijas bagātībā vai noderīgumā, bet gan vienkārši patiesumā. Grāmatas lappusēs ir atainoti reāli notikumi.” Šie vārdi precīzi attiecas arī uz grāmatu „Rīga-Pekina jeb ceļošana un izdzīvošana ne sezonā” (Zvaigzne ABC, 2012.gads), kuras autore ir Ilona Balode.

Ilona, kuras vārds nes Meistara skaitli 22, kas savukārt norāda, ka cilvēka pašrealizācija notiek, ja tiek ievērots līdzsvars starp garīgo, fizisko un emocionālo ķermeni. Šāda harmonija palīdz cilvēkam sapņus vērst par īstenību. Sapnis ar savu spēju palīdzību radīt nezūdošas vērtības. Ilonai tas ir izdevies –aizraujoša, izzinoša ceļojumu grāmata „Rīga -Pekina”.

Uzvārds Balode nesot skaitļa 4 vibrācijas, atspoguļo stipru dzimtas spēku, kas palīdz Ilonai radīt un mainīt dzīves apstākļus ar pamatīgu darbu un pašdisciplīnu. Ilonas dzīvē ir bijis brīdis, kad dzimtas spēks caur neadekvātu viņas rīcību, rāda īsto ceļu, piemēram, savā grāmatā „Rīga –Pekina”, Ilona apraksta dramatisko situāciju ar pases sadedzināšanu, kas ņemot vērā Ķīnas birokrātiju ir bezcerīga situācija, bet, ja būtu pase, tad Ilona dotos strādāt un dzīvot uz Honkongu, varbūt arī pavisam…..

Ilonu Balodi numeroloģiskai analīzei izvēlējos, jo izlasīju viņas izcilo gara darbu – grāmatu „Rīga – Pekina jeb ceļošana un izdzīvošana ne-sezonā” un radās interese uzzināt, ko vairāk par cilvēku, kas spēj tik aizraujoši un atklāti (matricā 99) rakstīt, kas ir tik drosmīga (dzimšanas dienas skaitlis 9), lai pamestu savu komforta zonu un doties ekstremālā ceļojumā. Secināju, ka to var tikai cilvēks, kas no sirds vēlas izzināt pasauli (Dvēseles skaitlis 5), kam interesē viss, kas notiek uz zemeslodes (matricā 99) un pēc būtības pilda savas Dzīves ceļa cipara 4 uzdevumu – nodarbojas ar sirdij tuvām un patīkamām lietām – turpina muzicēt arī ceļojuma laikā. Turklāt ceļojuma laikā pamazām atklājas slēptais talants (matricā nav 7) – spēja piedzīvoto, redzēto aprakstīt saistošā veidā (matricā 33). Un izveidojās situācija, kad šis slēptais talants bija jāatklāj plašākai publikai – grāmatas izdošana, prezentācija.

Ceļošana divu divnieku īpašniecei deva iespēju sevi pamatīgi izpētīt, piedzīvot sevi kā tādu, tādējādi saules enerģija (matricā 22) rezerves veidā tiek izmantota talanta trūkuma likvidēšanai (matricā nav 7) vai kādas spējas pastiprināšanai.

Likteņa līnija (matricā 111;44) liecina par Ilonas izcilo spēju pārvarēt dzīves kritiskās situācijas – psiholoģiski grūtās bērnības situācijas, ceļojuma laikā piedzīvotos dramatiskos atgadījumus.

Matricā iztrūkstošais „5” norāda, ka Ilona neuzticas pasaulei un cilvēkiem, tādējādi dzīves un azartiskā ceļojuma partneris Rolands Ūdris ar savu optimismu, izcilo adaptāciju dzīvē (viņa matricā ir 55) palīdz viņai pieņemt reālo pasauli, bez vēlamā uzdošanas par patieso.

Ilona muzicē grupā „Abstinence” (burtu kopsumma 5- labi savibrē ar Ilonas dvēseles skaitli 5), kura dibināta 2008.gadā -Ilonas 3.personīgajā gadā, kas kā projektu gads ietver sevī publiskas uzstāšanās, artistiskumu. Atkal pēc 2 gadiem (Ilonas dzīvē notikumiem tīk notikt ar skaitļa 2 enerģijas pauzēm, vēl jo vairāk, Ilonas Balodes vārdā nav skaitļa 2), kad Ilona dodas ceļojumā uz Pekinu (2010.), grupas darbība tika pārtraukta.

Pēc 2 gadu pauzes grupa apvienojās un 2013.gadā (Ilonas 8.personiskais gads – pļaujas gadā), top jauns singls „Riti, riti, kamolīti” ar Ilonas vārdiem. Personības skaitlis 3 un spēka skaitlis 3 rezonē ar dziesmu vārdu (burtu kopsumma dziesmas nosaukumā 66/3) enerģiju.

Ilona ir ne tikai mūziķe, rakstniece, bet arī aktrise. Savu aktiermākslas talantu (matricā 22) sāk izpaust 2007.gadā (2.individuālais gads, kas piemērots kopīgam darbam komandā) Dailes teātrī. Skatītāji viņu iepazīst kā enerģisku, mazliet huligānisku būtni (matricā nav 5) ar ļoti interesantu vokālu. Atkal pēc 2 gadiem 2009.gadā (aktrises 4.personiskais gads – pamatu būvēšana nākotnei, lēmumi ar tālejošām sekām), Ilona nokļūst ārštatu aktieru sarakstā, kas Dzīves ceļa cipara 4 īpašniecei ir sevišķi nepatīkami – materiālais, stabilais pamats tiek zaudēts. Ilona kā laba stratēģe spēj spert izšķirošus soļus (matricā nav 6) un kā savas dzīves primāro aktivitāti izvirza mūziku.

2012.gadā (2 gadus pēc atgriešanās no ceļojuma) spēlē seriālā „Ēnu spēles” (burtu kopsumma 5), varones vārds ir Maija (burtu kopsumma 5), kas nozīmē, ka skaitlis 5 kā Ilonas iekšējās būtības skaitlis (Dvēseles skaitlis) parāda viņas svarīgākās vajadzības dzīvē – aktiermāksla un mūzika. Un ja reiz ar Dailes teātri sadarbība neizdevās, tad liekot lietā savu elastīgo saskarsmes mākslu (matricā 111) un ar savu radošo izpausmi (matricā 44) kompensētu spītību (matricā nav 5) un spilgtinātu savu aktiermākslas talantu (matricā nav 7), lai pavērtu ceļu uz Jauno Rīgas teātri, jo nosaukuma burtu kopsumma veido skaitli 5, kura enerģija ļautu izvērsties Ilonas Balodes aktrises talantam.

Izvirzot šādu mērķi viņa atrisinātu savu lielāko problēmu – savu talantu un spēju neapzināšana un pareizā dzīves ceļa izvēle.

Viens no cilvēka ar Dzīves ceļa ciparu 4 uzdevumiem ir izvēlēties profesiju, kas ir tuva sirdij un patīkama, nevis, kur vairāk maksā – šo principu Ilona ievēro savā dzīvē –

„Mani ļoti skumdina situācija, ka nav iespēju nopelnīt iztiku ar darbu, kas ir mana sirdslieta. Tomēr es nedomāju padoties un uzskatu, ka ir jādara, par spīti visam, pat ja nav iespējams nopelnīt iztikai. Mākslai būs būt!!” (no intervijas http://www.delfi.lv/izklaide;31.07.2009.).

Tātad viss atkarīgs no Ilonas spējām un vēlēšanās, ja šos faktorus apvieno un virza uz vienu mērķi, tad panākumi garantēti. Mūziķes Spēka skaitļa 3 vibrācijas liecina, ja skaitļa īpašniece darbosies saskaņā ar savu pasauli un atļausies radīt un veikt lielas lietas, kas virzītas sabiedrisko mērķu vārdā (produktīvā cikla skaitlis 9), tad turpmākie gadi būs bagāti gan ar radošam idejām, labiem draugiem un finansiāliem panākumiem.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *