Tatvas. Saules viļņi.

Noformulēja Aija Stabiņa
Šis instruments ļauj mums plānot gan notikumus tālu uz priekšu, gan ir noderīga labākā laika noteikšanai, ja ir jāveic būtiskas darbības tuvāko 2 stundu laikā.
Tatvas pielieto vēdiskās astroloģijas speciālisti. Bet šī metode ir tik vienkārša, ka to ikdienā var izmantot ik viens no mums.
Tatva ir Saules vilnis. Tātad jau ir saprotams, ka tatvas darbojas tikai no Saules lēkta līdz rietam. Viens Saules vilnis ilgst 24 minūtes. Kopā ir piecas tatvas (Saules viļņi). Ja ir piecas tatvas, katra 24 minūtes gara, tad 5*24=120 minūtes. Tas nozīmē, ka dienas laikā ik pēc divām stundām tatvas atkārtojas.
Lai uzzinātu no kuras stundas un minūtes ir jāsāk rēķināt tatvas, ir jānosaka cikos konkrētā dienā un vietā ir Saules lēkts. Man vislabāk patīk programma Zet vai šī vietne: http://suncalc.net/ , ja dzīvojat Rīga saules lēkta laiku var apskatīties kalendārā.
Tatvu apraksti:
1.Saturna tatva
Šis laiks ir piemērots tikai meditācijai un tam, lai iedziļinātos sevī. Labāk neuzsākt nekādu darbību, jo tik un tā nekāds rezultāts netiks gūts. Cilvēkiem ir nosliece uz pesimismu un grūtsirdību. Bieži vien viņi nespēj saprast pat visvienkāršākās lietas, uztvere palēninās, ir vērojama izklaidība, aizmāršība.
Vienīgais ko ir iespējams uzsākt – gari jūras ceļojumi, ar nolūku nevis izklaidēties, bet gan meditēt.
2. Merkūra tatva
Virzīšanās uz priekšu. Kontaktu dibināšana un informācijas apmaiņa, bet šai laikā arī isāk izplatīties tenkas, apmelojumi un krāpšana. Labi sākt ceļojumu, bet ne garu un tālu.
Jārisina problēmas, kurās ir steidzami jāgūst atbilde.
.
3.Marsa tatva
Šīs laika nelabvēlīgā ietekme izpaužas tā, ka cilvēkam rodas tieksme rīkoties agresīvi. Negribot tiek izprovocēti strīdi, pat vēršoties pie cilvēka ar labiem nodomiem. Pozitīva – karadarbības sākšanai, uzņēmumiem, kas saistīti ar uguni vai dzelzi, ieročiem, mašīnām, kā arī darbībām, kurās ir vajadzīga drosme un spēks.
Laba vielmaiņa, tāpēc var ieturēt maltīti, lai uzņemtās kalorijas tiktu ātri sadedzinātas. Vēlme pēc asa ēdiena.
4. Jupītera tatva
Sniedz dzīvotgribu, prieku, taisnīgumu un mīlestību. Konservatīva un veicina jau esošā saglabāšanos, tā ir likuma un taisnīguma, kā arī veselīga optimisma un humānas rīcības iemiesojums.
Tai nav negatīvas iedarbības. Jebkurš šai laika periodā sāktais darbs norit veiksmīgi un labvēlīgi, turklāt tas ir stabils, izturīgs un drošs.
Jāsāk viss, kas ir ilgstošs un stabils, – mājas celtniecība, iestāšanās jaunā darbā, pārcelšanās vai pārbraukšana uz jaunu māju vai pilsētu, noturīgu saišu veidošana.
5. Venēras tatva
Šīs ir visizdevīgākais laiks darījumu un līgumu slēgšanai, naudas ieguldīšanai, finanšu lietu lietu sakārtošanai.
Labvēlīgs pirkumu izdarīšanai – it īpaši skaistuma priekšmetus, jauna darba sākšanai, dzīvesvietas maiņai.
Šī tatva iedarbojas labvēlīgi: tā sniedz prieku, mieru, izpratni, līksmību, dažādas spēles un izpriecas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *